Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DeathSpank: Thongs of Virtue

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Hothead Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 16.11.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - DeathSpank: Thongs of Virtue

Procesor: 1.7 GHz

RAM: 1 GB

Karta graficzna: posiadająca 256 MB (nVidia GeForce 6800 Ultra lub wydajniejsza)

Zalecana ilość miejsca na dysku: 2 GB

Opis - DeathSpank: Thongs of Virtue

DeathSpank: Thongs of Virtue to kontynuacja bardzo zabawnej gry RPG, która w niezwykle przemyślany sposób, nawiązywała do wielu innych produkcji a nawet kultury masowej. Już poznając fabułę szybko przekonamy się, że i tym razem twórcy nie odeszli od humorystycznego podejścia.

Ponownie przychodzi nam się wcielić w postać tytułowego DeathSpanka, który samym swoim wyglądem, kpi sobie w żywe oczy z utartego schematu herosa, tak chętnie powielanego przez wiele innych tytułów. Tym razem naszym zadaniem jest odszukanie mistycznych stringów, które miały zapewnić pokój na świecie lecz zamiast tego sprawiły, że noszące je osoby stały się złe. Musimy więc znaleźć wszystkich posiadaczy i zniszczyć ostatecznie niebezpieczne stringi zagrażające światu.

Jako, że DeathSpank: Thongs of Virtue opowiada całkowicie nową historię, nie jest więc wymagana znajomość wydarzeń z poprzedniej części. Mimo, że mamy do czynienia z grą RPG, rozgrywającą się w wyimaginowanym świecie fantasy, arsenał dostępnej broni prezentuje się dość nowocześnie, obejmując min. karabiny maszynowe, bazooki czy miotacze ognia. Wielbiciele klasycznych narzędzi destrukcji, nie muszą się jednak martwić. Autorzy DeathSpank: Thongs of Virtue nie zapomnieli o nich, zapewniając dostęp do całego mnóstwa toporów, mieczy i innych  typowych rodzajów uzbrojenia, które z pewnością przyda się podczas konfrontacji z przeciwnikami. Świat gry jest niezwykle zróżnicowany i wykracza poza wszelkie schematy, znane dotąd fanom gier RPG. Wielbicieli poprzedniej odsłony z pewnością ucieszy fakt, że mechanika rozgrywki pozostała właściwie niezmieniona. Nadal więc nawiązuje ona do klasycznych rozwiązań, typowych dla gier hack’n’slash.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: DeathSpank: Thongs of Virtue