Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DeathSpank

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Hothead Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 16.09.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - DeathSpank

Procesor o taktowaniu 1.7 GHz

1 GB pamięci RAM

Karta grafiki GeForce 6800 (warto posiadać wydajniejszy model posiadający 256 MB pamięci)

2 GB miejsca na dysku

Opis - DeathSpank

Twórcy DeathSpank za cel, postawili sobie stworzenie gry, która podchodziłaby do gatunku RPG, w dość prześmiewczy sposób. Każdy element tego tytułu, pełen jest specyficznego humoru. Postacie, które napotkamy w grze, nawet takie jak nasz główny przeciwnik czyli Lord van Prong, są przedstawione w wręcz karykaturalny sposób.

Dialogi, które z nimi prowadzimy pełne są zabawnych niedomówień i przenośni. Jednym z głównych elementów, jest jak zwykle wykonywanie zadań. Jednak autorzy gry, nie pozostali przy klasycznym podziale na główne i poboczne. W DeathSpank, do wykonania dostajemy misje nieważne i ważne. Dodatkowo nie są zbyt poważne, zdarzyć się może, że będziemy poszukiwać niezwykle cennych odchodów jednorożca.

Autorzy postarali się o naprawdę bogaty arsenał broni, którą z powodzeniem wykorzystamy, do eliminowania wrogów. Dodatkowo niektóre rodzaje uzbrojenia, mogą wywoływać dodatkowe efekty. Dzięki temu używając pozornie zwykłego miecza, możemy nasłać na naszego przeciwnika wściekłe kurczaki, które zadziobią go na śmierć. Grafika w grze, jest dostosowana do jej klimatu. Styl jest kreskówkowy i ma zadanie zadanie podkreślać klimat zabawy, jaki towarzyszy rozgrywce. Jeśli więc, poszukujesz gry poważnej to źle trafiłeś. DeathSpank to tytuł nastawiony wyłącznie na dobrą zabawę i trzeba przyznać, że z tego zadania wywiązuje się doskonale. Wprawdzie rozgrywka w grze została dość mocno uproszczona, jednak jest to niewielka cena za rozrywkę, jakiej dostarcza nam ta nietypowa produkcja.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: DeathSpank