Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Deadly Sin 2: Shining Faith

Kategoria: RPG
Producent: Deadly Sin Studio
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 16.07.2010
Rozmiar: 141.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 261

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Deadly Sin 2: Shining Faith

Pentium 1 GHz 256 MB RAM 300 MB HDD DirectX: 9.0 karta graficzna i muzyczna kompatybilne z DirectX
Opis - Deadly Sin 2: Shining Faith
W zalewie gier wymagających naprawdę dobrego sprzętu i wielkich ilości miejsca na twardym dysku, Deadly Sin 2: Shining Faith wyróżnia się niewielkimi wymaganiami sprzętowymi oraz koniecznością posiadania tylko 300 MB wolnego miejsca na twardzielu. To gra w klasycznym stylu rpg, który kojarzy się z produkcjami sprzed kilka, a nawet kilkunastu lat. Nie znaczy to jednak, że grywalność jest słaba. Wersja demo Deadly Sin 2 do pobrania, w naszym serwisie.

W grze występuje w sumie pięć kontrolowalnych postaci. Cel ich przygód jest bardzo ważny – należy odnaleźć dziedziczkę wielkiego Imperium, porwaną przez wrogów. Oczywiście nie będzie to łatwe zadanie, zaś początek tej przygody ukazany jest w wersji demonstracyjnej gry. Pobierz Deadly Sin 2 i baw się za darmo przez godzinę. To wystarczający czas, aby poznać mechanikę gry, zapoznać się z grafiką i oprawą dźwiękową tej produkcji. Uprzedzamy jednak, że nie ma wydania Deadly Sin 2 po polsku, więc przyda się choćby podstawowa znajomość angielskiego, aby w pełni docenić gameplay tej produkcji.

Jak prezentuje się zabawa? Pokazują Ci to grafiki z gry, znajdujące się w galerii przy tym opisie. Ekrany podróży, ekran walki oraz ekran bohaterów - te elementy możemy zobaczyć na screenach. Każdy z nich ma swoje unikalne zdolności, które przydadzą się podczas wspólnej walki z przeciwnikami. Twoją drużynę czeka wiele wypraw i mnóstwo misji do wykonania. Dochodzi opcja własnej modyfikacji broni, elementów zbroi i tym podobnych części ekwipunku, dlatego też każda postać będzie wyglądać naprawdę wyjątkowo! Wypróbuj to! Pobierz demo gry i zobacz, jak Ci się spodoba!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Deadly Sin 2: Shining Faith