Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dead State

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: RPG
Producent: DoubleBear Productions
Data dodania: 04.03.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Dead State


Opis - Dead State
Dead State to fabularna gra turowa, wpisująca się w modne ostatnio gry dotyczące walki ludzi z zombie. Produkcja ta ukaże się w 2011 roku i z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników tematu. Choć premiera nie jest dokładnie określona, mamy już sporo informacji na temat tej produkcji. Akcja planowanego wyłącznie na PC Dead State osadzona będzie w niewielkiej mieścinie w Teksasie. Nawiedzona ona została przez plagę żywych trupów, zaś ocaleli schronili się w budynku szkoły. Miejsce to będzie bazą do prowadzenia wypadów przez postać kontrolowaną przez gracza. Ich powody to oczywiście zdobywanie pożywienia i leków, a także broni do zwalczania szturmujących schronisko przeciwników.

Gameplay Dead State nie wprowadza jakiejś rewolucji do postrzegania zombi. Są to tępe, powolne istoty, które w większej grupie stanowią śmiertelne zagrożenie. Jednak i gracz gromadzi wokół siebie przyjaciół, którzy pomogą mu przetrwać ciężkie chwile. Nie ukazał się póki co żaden trailer gry, jednak zaprezentowane screenshoty (widać je w galerii obok) ukazują ładną oprawą wizualną. Nie zabraknie tu zarówno dynamicznej walki, jak i wykonywania misji innego rodzaju. Ważne będzie budowanie relacji z innymi.

Nie wiadomo, czy ukaże się wydanie Dead State pl. Jak dotąd żaden z krajowych wydawców nie zadeklarował chęci wydania tej produkcji. Zważywszy jednak na fakt, że miłośników tego typu produkcji jest u nas sporo, z pewnością tytuł ten ukaże się po polsku. Twórcy gry obiecują, że będzie możliwy download wersji demo Dead State przed premierą pełnego wydania gry. Można będzie więc przetestować zabawę przed zakupem. Jedyna nieznaną jeszcze rzeczą są wymagania sprzętowe produkcji, jednak powinny one zostać wkrótce podane.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dead State

dodał: ~kssss , 05.09.2015

nic\\n

dodał: ~kjjii , 13.09.2014

moze byc