Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dark Ages II: Engel 1.2

Kategoria: RPG
Producent: Dark Knight Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.03.2009
Rozmiar: 9.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 302

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Dark Ages II: Engel


  • Pentium II

  • 16 MB RAM

  • DirectX 7.0 lub wyższy

  • przynajmniej 60 MB wolnego miejsca na dysku

Opis - Dark Ages II: Engel
­Dark Ages II: Engel to druga część interesującej serii RPG ze studia Dark Knight Software.

Dark Ages II za darmo jest historią trzech złodziei, którzy walczą o przetrwanie w świecie rządzonym przez chaos. Mówiąc w skrócie, rozgrywka toczy się w krainie Engel około 500 lat po wydarzeniach znanych z pierwszej części gry. Pobierz najnowszy Dark Ages II i poznaj świat drastycznie zmieniony przez siły magiczne, które zniszczyły również główne władze. Wszystko co pozostało to niewielkie państewka rządzone przez feudalnych lordów, którzy usiłują zjednoczyć podzieloną krainę. Niektórzy spośród nich kierują się dobrymi intencjami, ale reszta ma zdecydowanie inne plany.

Wewnątrz tego konfliktu uformowały się gildie, które stawiają sobie za cel ochronę mieszkańców podzielających pewne przekonania. W Dark Ages II free każda z gildii działa w odmienny sposób. Część z nich istnieje, by chronić honor, a część, by szerzyć wiedzę. Ale i w tym przypadku niektórzy dążą tylko do tego, żeby osiągnąć zyski i władzę. Na czele tych ostatnich jest The Rein, fanatyczna grupa, która aktywnie ściga i zabija magów. Wierzą w teorię, jakoby to właśnie magowie byli przyczyną chaosu w krainie. Już teraz pobierz Dark Ages II za darmo w naszym serwisie i zagłęb się jeszcze dalej w oryginalny świat gry.

Rozpoczynając zabawę w darmowy Dark Ages II: Engel (download free) poznajemy trzy główne postacie: Syven, Xatar i Powin. Każdy z nich jest kandydatem do Gildii Złodzieji, która próbuje pozostać neutralna w potyczkach na terenach Engel i oferuje swoje sługi tylko najlepszym. Pomimo tego, że wszyscy trzej bohaterowie są na swój sposób złodziejami, tylko Syven jest nim od zawsze. Przynależność do gildii wyznaczają wspólne ideały, a nie profesja. Dlatego gildia zatrudnia wojowników (Xatar) oraz magów (Povin). Teraz w naszym serwisie download Dark Ages II od Dark Knight Software za free.

Zaczynasz swoją przygodę w świecie Engel podczas procedury przydzielenia do gildii naszych trzech bohaterów. Jadnakże wydarzenia zmierzają w złym kierunku i to, co powinno być tylko procedurą, staje się sprawą życia lub śmierci. Żeby przetrwać, zagadka musi zostać rozwiązana... Pobierz Dark Ages II: Engel za darmo i podejmij wyzwanie!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dark Ages II: Engel