Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bioshock 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: 2K Marin
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.07.2009
System operacyjny: Windows

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Bioshock 2

­

Procesor: Core 2 Duo 2.6 GHz

Pamięć RAM: 2 Gb

Karta graficzna: 512 Mb (GeForce 8800 lub lepsza)

Miejsce na dysku twardym: 9 Gb

System operacyjny: Windows XP/Vista

Opis - Bioshock 2
­

Powstanie drugiej odsłony cyklu Bioshock było wyłącznie kwestią czasu. Przygotowana przez studio 2K Boston i wydana w sierpniu 2007 roku strzelanina, spotkała się z tak wielkim uznaniem krytyków i graczy, że szefowie firmy 2K Games wykazaliby się wyjątkową głupotą, gdyby zrezygnowali z tak dochodowego interesu jakim jest Bioshock 2 do pobrania.

­

Bioshock 2: Sea of Dreams to kontynuacja głośnej gry FPS, Bioshock. Akcja gry rozpoczyna się w 7 lat po wydarzeniach znanych z pierwowzoru. Od jakiegoś czasu w tajemniczych okolicznościach porywane są młode dziewczęta. Gracz, wcielając się w postać znanego z Bioshock 2 pl Big Daddy'ego, ponownie odwiedzi podwodne miasto Rapture, aby tam odnaleźć przyczynę tajemniczych zaginięć dzieci. Będziemy mogli zobaczyć Rapture przed upadkiem. Bioshock 2 demo pokazuje tłeo rozgrywki, którym będzie wojna domowa pomiędzy Andrew Ryanem a Frankiem Fontainem i jego przestępczą bandą. Jak to będzie wyglądać w praktyce w Bioshock 2 free? Od tamtych wydarzeń minęło dziesięć długich lat. Podwodna metropolia zaczęła popadać w coraz większą ruinę, ale ostatecznie udało się jej uniknąć najgorszego. Wybawienie przyniosła pewna kobieta, która po długim okresie pobytu na powierzchni, postanowiła powrócić do miasta i uratować je od zagłady. Rapture znów zatętniło życiem i powoli wszystko zaczęło wracać do normy.

­

Twórcy Bioshock 2 download, firma 2K Games zapewniają, że będziemy mieli multum możliwości. W mieszkaniu będziemy mogli zmieniać ciuchy, spodziewajcie się więc w grze ton szalonych kreacji. W Bioshock 2 za darmo będziemy mogli także zdefiniować trzy zestawy uzbrojenia. Każdy zestaw składa się z dwóch broni (z możliwością zamontowania każdej po jednym ulepszeniu), dwóch plazmidów oraz trzech slotów na toniki. Jak zapewniają twórcy, kombinacji jest ogromna ilość, a sprawdzić to można pod Windows 7 w Bioshock 2.

­

W Bioshock 2 po polsku będziemy brać udział w walkach oraz zdobywać ADAMA w rozgrywkach typu deathmatch, team deathmatch i innym, nieujawnionym jeszcze trybie. Po zdobyciu doświadczenia będziemy awansować w górę przez 20 rang podzielonych na kategorie typu "Bronze Club" lub "Silver Society". Po każdym awansie możemy wrócić do swojego apartamentu, gdzie czekać będzie na nas wiadomość od reprezentanta Sinclair (podobnie do kaset z Bioshocka 1). Dzięki nim zgłębimy historię Rapture.

­

Oprócz trybu gry dla samotnego gracza Bioshock 2: Sea of Dreams będzie zawierał możliwość gry wieloosobowej. Nie spodziewam się jednak po niej zbyt wiele od tworców Bioshock 2 ściągnij. Gdyby nie genialny klimat, fabuła i mowy Andrew Ryana, to zapewne gra nie miala by takiego klimatu. Dlatego do multiplayera podchodzę ostrożnie. Zaangażowanie Digital Extremes to z jednej strony dobry znak, ale z drugiej nie każdy lubi typ rozgrywki, jaki zaprezentował producent. Jeżeli ktoś będzie miał problem z językiem to polecam Bioshock 2 spolszczenie.

­

Wspomniano jeszcze o kilku rzeczach, jak np. o tym, że niektóre lokacje zostaną trochę zmienione na potrzeby trybu multiplayer. Pamiętać też należy o tym, że za ten tryb w dużej mierze odpowiada Digital Extremes, współtwórcy takich gier jak Unreal i Unreal Tournament.

­

Autorzy zdecydowali się kontynuować niektóre rozwiązania w zakresie mechaniki rozgrywki pochodzące z pierwszej części gry. Ponownie możemy odnajdywać i przesłuchiwać nagrania audio, przybliżające różne aspekty fabuły i historie mieszkańców Rapture. Ważnym elementem są również Vita-Chambers, czyli komory, w których bohater pojawia się po ewentualnej śmierci. W Bioshock 2 pobierz obecnych jest wiele dodatkowych opcji, dzięki czemu mamy dużą swobodę w sposobie prowadzenia zabawy. Przykładowo możemy hakować oraz naprawiać wieżyczki i boty, aby wykorzystać je do własnych celów, czy łączyć ze sobą pułapki i plazmidy w celu stworzenia jeszcze potężniejszych narzędzi.

­

Opisując grę dostępna również na xbox 360: Bioshock 2 nie możemy zapomnieć o przedstawieniu wszystkich jej twórców. Do prac nad Bioshock 2 gameplay włączyło się 4 studio deweloperskie. Po 2K Martin i Australia odpowiedzialnych za tryb dla pojedynczego gracza i Digital Extremes pracujących nad multiplayerem, do grupy dołącza Arcane Studios (wcześniej pracowali m.in nad Dark Messiah of Might and Magic). Tak więc jeżeli takie znakomite firmy wzięły się za taki projekt to nie ma opcji, by pomysł nie wypalił i nie przyciągnął rzeszy fanów na całym świecie. Pobierz Bioshock 2 trailer i sam sprawdź co przygotowali producenci. Bioshock 2 premiera w 2010 roku. Zobacz inne gry z kategorii RPG.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Bioshock 2

dodał: ~GGG , 25.01.2011

Strasznie Smutna pod koniec Gra ;(

dodał: ~welk , 12.02.2010

gra akcji, tak...\nale 7 lat po pierwowzorze, a ukazane będzie Rapture przed upadkiem?\nPrzecież Fontaine (czyli Atlas) zginął z rąk bohatera Bioshock 1! (Andrew Rayan również)

dodał: ~kubapaker , 12.02.2010

bioshock 2 to cRPG / gry akcji ...

dodał: ~wilk , 09.02.2010

od kiedy BioShock to RPG? o matko....

dodał: ~Ja pier**** , 23.01.2010

Ja już myślałem że bioshocka 2 zrobili freeware a tu że kur** trailer\nLUDZIE PISZCIE NA POCZĄTKU!!!!!!!!!!!!!!!!!