Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Beyond Divinity

Kategoria: RPG
Producent: Larian Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 23.11.2009
Rozmiar: 168.38MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 844

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Beyond Divinity

Pentium III 1 GHz, 256MB RAM, 64MB akcelerator 3D, 2GB HDD
Opis - Beyond Divinity
Gra Beyond Divinity ukazała się w 2004 roku i była kontynuacją cieszącego się uznaniem rpga Divine Divinity (opis gry znajdziesz na naszych stronach). Jest to zarazem druga część serii gier fabularnych studia Larian – trzecia to Divinity II (wideo recenzja, gameplay i opis są również na naszych stronach). Ta historia opowiada o rycerzu Order of Divine, zakonu strzegącego świata przed złem, którego dusza została trwale związana z duchem Rycerza śmierci. A początek tej historii ukaże Ci demo Beyond Divinity.

Download Beyond Divinity w wersji demonstracyjnej jest oczywiście całkiem darmowy. Możesz zpoznać dzięki niemu mechanikę gry raz jej oprawę audiowizualną. Warto zwrócić uwagę na specjalne, losowe misje, które pozwalają Ci zdobywać cenne doświadczenie oraz na nowy rodzaj obszarów – Battlefield. Zgodnie z nazwą służą one do radosnego wyrzynania przeważających sił wrogów, co daje Ci kolejne punkty rozwoju. Każdy z czterech etapów zabawy posiada jeden Battlefield – aby się na niego dostać, musisz odnaleźć specjalny portal.

Pobierz Beyond Divinity demo za darmo, aby przekonać się, jakie tym razem potwory staną na Twej drodze, a Take jak wygląda system rozwoju prowadzonej postaci. Tu w stosunku do Divine Divinity nastąpiły liczne zmiany. Teraz możesz uczyć się umiejętności nie przynależących ściśle do twej profesji oraz przywoływać pomoc w postaci niezależnych bohaterów.

W nasyzm kraju wydano Beyond Divinity po polsku, nie będzie Ci więc potrzebne żadne spolszczenie Beyond Divinity. Za wydanie Beyond Divinity pl odpowiada Cenega Poland. Uprzedzamy, że wersja demonstracyjna za free Beyond Divinity nie jest po polsku, dlatego też przyda Ci się znajomość angielskiego do zabawy. Jeśli natomiast masz już pełną grę, pobierz z naszych stron patch Beyond Divinity. Mamy także użyteczne kody Beyond Divinity. Gdyby zdarzyło Ci się utknąć w grze, rozejrzyj się po sieci, gdzie z pewnością znajdziesz poradnik do Beyond Divinity.

Gra wyszła wyłącznie na PC. Co się tyczy systemów operacyjnych, możesz grać w Beyond Divinity na Vista i XP, nie powinno być także żadnych problemów z odpaleniem Beyond Divinity na Windows 7. Jeśli masz ten najnowszy system, najlepiej po prostu pobierz Beyond Divinity demo i przekonaj się, jak tytuł ten spisze się z „siódemką”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Beyond Divinity

dodał: ~e(TMREK) , 30.09.2010

no-dziala-jak-nalezy