Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Battle of the Millennium Episode 1

Kategoria: RPG
Producent: Aldorlea Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 06.10.2009
Rozmiar: 84.68MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 556

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Battle of the Millennium Episode 1
Battle of the Millennium Episode 1 to dość ciekawa gra RPG, która została wydana przez Aldorlea Games we wrześniu 2009 roku i ma stanowić wstęp do całej serii gier o tym tytule, ukazujących się niczym kolejne rozdziały książki. Jest to oryginalny sposób na zachęcenie graczy do zakupu kolejnych części gry, zdradzających więcej szczegółów i pozwalających na ukończenie kolejnych questów. Jest już dostępne demo Battle of the Millennium Episode 1, które ma za zadanie zachęcić graczy do zakupu pełnej wersji. Download Battle of the Millennium Episode 1 jest dość szybki, gdyż gra nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Wersja demonstracyjna Battle of the Millennium Episode 1 jest za free dostępna na naszej stronie. Pobierz Battle of the Millennium Episode 1 i przenieś się do wirtualnego świata fantasy, który musisz ocalić przed zagładą.

W grze wcielamy się w postać kobiety Marine, która widząc otaczającą ją biedę i niesprawiedliwość postanawia wyruszyć w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, w poszukiwaniu 12 wojowników, mających pomóc jej w obaleniu dotychczasowego i okrutnego władcy. Planowane jest, że każdy kolejny epizod po Battle of the Millennium Episode 1 będzie do pobrania w przeciągu czterech miesięcy od wydania poprzednika, co ma gwarantować ciągłość serii. Patrząc na trailer z Battle of the Millennium Episode 1 widać, że gra pod względem graficznym przypomina RPGi znane choćby z konsoli SNES, bądź GBA, gdzie sterujemy małymi ludzikami, a kamera usytuowana jest z góry planszy. Pierwszy epizod sagi oferuje graczom ponad 35 wciągających i trudnych questów, dlatego momentami mogą przydać się kody do Battle of the Millennium Episode 1.  Oprócz tego, główna bohaterka Marine w miarę przemierzania kolejnych etapów gry będzie musiała się zmierzyć z licznymi przeciwnikami, w tym z potworami, którzy będą próbowali jej przeszkodzić w podróży. W trakcie swej przygody gracz będzie miał okazję, odkryć masę sekretnych pomieszczeń, oraz spenetrować unikalny klimat świata Myst. Szkoda tylko, że nie zdecydowano się wydać Battle of the Millennium Episode 1 po polsku. Brak Battle of the Millennium Episode 1 pl jest dość dużym utrudnieniem, gdyż w grze pojawiają się dialogi, które warto znać. Nie jest dostępne jak na razie również żadne spolszczenie do Battle of the Millennium Episode 1.

Przed grą warto sprawdzić, czy jest dostępny patch do Battle of the Millennium Episode 1, gdyż tego typu aplikacje sporo dają. Wymagania gry są bardzo niskie i wystarczy np. Windows 7 by Battle of the Millennium Episode 1 działała poprawnie. Jeśli chcesz zobaczyć jak prezentuje się ta gra to ściągnij Battle of the Millennium Episode 1 w wersji demonstracyjnej z naszej strony. Możesz testować Battle of the Millennium Episode 1 za darmo przez wyznaczony okres czasu, który powinien wystarczyć Ci na podjecie decyzji o zakupie gry, bądź rezygnacji z niej. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Battle of the Millennium Episode 1