Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Battle Mages

Kategoria: RPG
Producent: Buka Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.06.2011
Rozmiar: 198.1 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 564

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Battle Mages
Battle Mages to znana gra strategiczna czasu rzeczywistego z elementami RPG, osadzona w realiach świata fanstasy. Gracz wciela się w postać maga, którego zadaniem jest walka z siłami zła od pewnego czasu nękającymi spokojną dotychczas krainę. Producenci postarali się o ciekawą i rozbudowaną fabułę- celem gracza jest odnalezienie krasnoludzkiego artefaktu, który przez pokolenia zapewniał harmonię w krainie. Wskutek działań złego Czarnoksiężnika pokój pomiędzy Ludźmi oraz Elfami załamał się a oaza dobrobytu zamieniła się w miejsce niebezpieczne i nieprzyjazne.
W celu realizacji zadania gracz może korzystać z dostępnych w grze jednostek, dziesiątek rodzajów broni czy artefaktów, rozwijać się technologicznie i przemierzać naprawdę ogromnie rozbudowany i realistyczny świat. Ma również do wyboru aż pięć grywalnych ras: Elfów, Ludzi, Orków, Nieumarłych oraz Gobliny i pełną niemal dowolność w rozwoju swojej postaci. Dzięki temu można ją kształcić w kierunku dowódcy, jak i na przykład maga. Gra nie ma charakteru liniowego- mamy możliwość realizacji ogromnej ilości zadań pobocznych i realizowania głównego celu gry w różnym tempie, wieloma, wieloma drogami.
Gracze mogą również grać między sobą w sieci lokalnej oraz Internecie. Nie będą również rozczarowni grafiką. Efekty takie jak przeźroczysta woda, dobrze odwzorowane cienie czy efekty specjalne podczas walk albo używania czarów, czynią tą grę nie tylko ciekawą pod względem fabularnym, ale również naprawdę świetną graficznie.
Jednym słowem możemy zachęcić do pobieranie Battle Mages w wersji demo i zapoznanie się z tą świetną, być może jedną z lepszych strategicznych gier fantasy z elementami RPG.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Battle Mages