Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bastion

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Supergiant Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 17.11.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Bastion

Procesor: dwurdzeniowy 1.7 GHz

RAM: 2 GB

Karta graficzna: 512 MB pamięci (model nVidia GeForce 8800 GT lub jeszcze wydajniejszy)

Ilość miejsca na dysku twardym: 1.6 GB

Opis - Bastion

Bastion to gra RPG, której twórcy śmiało przyznają, że wzorowali się na klasykach gatunku. Stąd też mechanika rozgrywki, wykorzystująca rozwiązania, z pewnością znane każdemu fanowi gier. Na szczęście w kwestii fabuły, postanowiono postawić na całkowitą unikatowość.

Tym razem, nie musimy więc kolejny raz, ratować cywilizacji przed zagładą. Wcielamy się w chłopca imieniem Kidd, który pewnego dnia budząc się zauważa, że świat został zniszczony a on sam dryfuje wśród szczątków. Od tej pory pomagamy małemu rozbitkowi, w realizacji celu jakim jest odnalezienie ocalałych i zbudowanie schronienia, zapewniającego im bezpieczeństwo. Wraz z nim wyruszamy więc w podróż, by zmierzyć się z wszelkimi przeciwnościami losu.

Na naszej drodze spotkamy szereg przeciwników, których będziemy musieli wyeliminować, by móc dalej dążyć do celu. Pomoże nam w tym wiele rodzajów broni, przygotowanych przez twórców gry Bastion. Wśród nich znajdziemy zarówno oręż, doskonale sprawdzający się podczas starć w zwarciu, jak też łuki preferowane w czasie walki dystansowej. Oczywiście jak przystało na grę RPG, mamy do dyspozycji przemyślany system rozwoju postaci, który pozwala równolegle z postępami w rozgrywce, czynić naszego bohatera coraz silniejszym. Klimat, który jest bez wątpienia jedną z największych zalet tej gry, jest skutecznie budowany nie tylko dzięki przemyślanej fabule. Równie ważna w tej kwestii jest oprawa graficzna. Bastion oferuje nam kolorowy świat pełen detali, z których większość wygląda tak, jakby została ręcznie pomalowana przez wprawnego plastyka. Wspominając o klimacie rozgrywki, nie można też nie wspomnieć o narratorze, który towarzyszy nam niemal przez cały czas, opisując historię Kidda. Dzięki niemu, możemy w większym stopniu zrozumieć naszego bohatera i ideały, którymi się kieruje.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Bastion