Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Baldur's Gate II: Tron Bhaala

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: BioWare Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.08.2009
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Baldur's Gate II: Tron Bhaala

­

Procesor: Pentium II 300 MHz

Pamięć RAM: 64 MB­

Opis - Baldur's Gate II: Tron Bhaala
­

Baldur's Gate II: Tron Bhaala to pierwszy i jedyny oficjalny dodatek do gry Baldur’s Gate II: Cienie Amn, będącej sequelem popularnej gry cRPG Baldur’s Gate, opartej na systemie AD&D 2. W opracowanym przez BioWare w 2001 r. throne of bhaal wracamy do świata Cieni Amn, by wziąć udział w dalszych przygodach i walkach. Dodatek jednocześnie zamyka całą serię Wrot Baldura, która zyskała sobie miliony fanów na całym świecie. Rozszerzenie throne of baal dodaje do podstawki także bonusowy obszar zwany Watcher’s Keep, będący - jak przystało na Dungeons & Dragons - rozbudowanym systemem połączonych jaskiń, w których czeka na nas potężny demon.

­

Tytuł baldur's gate 2 throne of bhaal odnosi się do znanego z D&D pen-and-paper „zabitego” boga wojny i mordu Bhaala, którego synem ze związku ze śmiertelniczką jest nasz bohater. Przemierzamy tereny doszczętnie zniszczonej wojną krainy Tethyr.

­

W baldur's gate throne of bhaal rozbudowano podstawkę AD&D 2.0, wprowadzając m.in. dodatkowe charakterystyki postaci. Ponadto, baldurs gate 2 throne of bhaal oferuje nam nowe obszary, nowe umiejętności bohaterów, dodatkowe postacie NPC, z których niektóre będziemy mogli przyłączyć do drużyny, a wreszcie ponad 40 nowych wysokopoziomowych czarów! W dodatku w baldur's gate ii throne of bhaal poziom postaci może osiągnąć nawet 40-ty level, jako że granicę podniesiono do 8 mln PD.

­

W baldurs gate throne of bhaal zastosowano ulepszony engine graficzny Infinity. Wymagania gry są niewielkie, CPU 300MHz, 64MB RAM, 1.1GB wolnego miejsca na HDD. Towarzyszący nam w grze throne of bhaal soundtrack jest na tyle przyjemny dla ucha i pasujący do epickiego klimatu D&D, że sam w sobie doczekał się amatorów. Pojawił się też oficjalnie wydany do throne of bhaal patch ostatecznie poprawiający bugi pierwszej wersji dodatku.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Baldur's Gate II: Tron Bhaala