Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Baldur's Gate II: Cienie Amn

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: BioWare Corporation
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 14.08.2009
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Baldur's Gate II: Cienie Amn

­

Procesor: Pentium II 300 MHz

Pamięć RAM: 64 MB

Opis - Baldur's Gate II: Cienie Amn

Baldur's Gate II: Cienie Amn to kontynuacja doskonałej gry RPG, której z pewnością wielu z nas, zawdzięcza niejedną nieprzespaną noc. Wracamy do walki ze złem, które ponownie zagraża światu.

Tym razem, trafiamy do krainy Amm, znajdującej się w południowej części Wybrzeża Mieczy. Jesteśmy tam więzieni przez maga imieniem Irenicus. Udaje nam się uciec a nasz oprawca zostaje zatrzymany, przez tajemniczą grupę czarodziei. Dodatkowo okazuje się, że w to wszystko uwikłana jest Imoen a więc przyjaciółka z dzieciństwa naszego bohatera. Miejsce pobytu zarówno jej jak i  Irenicusa jest teraz nieznane, jednak my ruszamy by odszukać tą dwójkę i pokrzyżować plany złego maga.

Twórcy Baldur's Gate II: Cienie Amn, nie zdecydowali się na wprowadzanie rewolucyjnych rozwiązań, co wyszło grze na dobre, gdyż rozwiązania znane z pierwszej części, sprawdzają się dobrze. Oczywiście kilka zmian się pojawiło, warto wspomnieć choćby o nowych klasach postaci, takich jak Zabójca czy Inkwizytor. Pojawiła się też jedna nowa rasa a mianowicie Pół-Ork. Zaletą gry, jest możliwość wykorzystania postaci z pierwszej części, dzięki czemu nie musimy wykorzystywać całkiem nowego bohatera. Oczywiście wprowadzono też szereg czarów, broni i umiejętności, które pozwalają uczynić naszą postać, jeszcze bardziej unikalną. Ponownie na niezwykle wysokim poziomie, stoi polska wersja językowa przy tworzeniu, której zaangażowano wielu znanych aktorów, dzięki czemu wielokrotnie będzie nam dane, usłyszeć znajomy głos. Baldur's Gate II: Cienie Amn oparty został, na unowocześnionym silniku graficznym, użytym w pierwszej części. Różnica w jakości grafiki nie jest wprawdzie fenomenalna, jednak da się zauważyć znaczącą poprawę.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Baldur's Gate II: Cienie Amn

dodał: Sanchezwow , 25.09.2015

daje rade

dodał: ~żul , 06.12.2010

macie słabego kompa

dodał: żul , 02.04.2010

nie da się\n\n:(

dodał: ~~lolol , 06.01.2010

ni sciagniesz bo nie ma na dole pobierz teraz

dodał: ~lolol , 01.10.2009

pobrac sie nie da czy jaki lo.?

dodał: ~lol , 15.09.2009

lol jak to pobrac???

dodał: ~gitarwomen , 16.08.2009

gra the best