Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Baldur’s Gate

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: BioWare Corporation
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 14.08.2009
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Baldur’s Gate

  • Pentium MMX 166 MHz
  • 32 MB RAM
Opis - Baldur’s Gate

Baldur’s Gate to tytuł, który stanowi fundament współczesnych gier RPG. Cechą, która dziś może się wydawać oczywista, jednak w momencie premiery była czymś niezwykłym, jest otwarty świat.

Kraina do której trafiamy jest ogromna ale to my decydujemy, gdzie chcemy iść, jakie zadania chcemy wykonywać, sami kreujemy więc swoją historię. Fabuła Baldur’s Gate to klasyczna opowieść o walce ze złem. Nasz bohater dorasta na dworze Goriona, który jest jego przybranym ojcem. Nie dane mu jest jednak zaznać monotonii życia, gdyż los, który jest mu pisany sprawia, że opuszcza on bezpieczne mury miasta i wyrusza w podróż. Na szczęście, nie musi on wędrować sam. Towarzyszyć może mu maksymalnie pięciu bohaterów.

Każdego z nich, cechują nie tylko odmienne umiejętności ale też własna historia oraz charakter, który może być zarówno dobry jak i zły. Nie jest więc powiedziane, że nasi towarzysze muszą być nieskazitelnie dobrzy. Należy pamiętać jednak o tym, iż skład naszej drużyny, może mieć wpływ na to jak postrzegają nas napotykane postacie. Podróżowanie z towarzyszami o szemranej reputacji, z pewnością nie przysporzy nam przyjaciół. Opisując Baldur’s Gate nie można zapomnieć też o spolszczeniu gry, które do dziś stawiane jest za wzór, dla ukazując się produkcji. Głosy Piotra Fronczewskiego czy Wiktora Zborowskiego sprawiają, że na Baldur’s Gate nie patrzymy jak na zwykłą grę, to fantastyczna opowieść, której my jesteśmy częścią i tylko od nas zależy, jak się ona zakończy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Baldur’s Gate

dodał: ~kkk , 27.09.2016

oko

dodał: yumiyu , 05.02.2016

:)

dodał: ~oki , 26.09.2015

ok ok

dodał: kowalenko1 , 01.07.2014

ok\n

dodał: ~Daro , 30.03.2014

Super