Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Troika Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.09.2009
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi

  • Pentium II 266MHz,
  • 64MB RAM,
  • akcelerator 3D


Opis - Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi
Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura to gra cRPG wydana w 2001 roku przez Sierra Entertainment. Jest to jedna z najlepszych gier RPG na komputerach osobistych, która ciągle ma wielu fanów na całym świecie. O sukcesie tej gry cRPG świadczy m.in. liczba sprzedanych kopii, która wynosi prawie ćwierć miliona sztuk. Polski tytuł gry to Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi, a jej dystrybutorem jest firma Play It. Na szczęście możliwa jest gra w Arcanum po polsku. Osoby, które zakupiły grę w języku angielskim mogą znaleźć w sieci spolszczenie do Arcanum, które rozwiązuje ten problem. W Arcanum pl na rodzimy język zostały przetłumaczone wszystkie napisy, dzięki czemu rozgrywka jest dużo bardziej przyjazna graczom. Niestety twórcy nie zdecydowali się na wydanie demo Arcanum, ale za to w sieci dostępnych jest cała masa dodatków do gry. Warto ściągnąć zwłaszcza patch do Arcanum, który aktualizuje grę do najnowszej wersji.  Download Arcanum patch jest dostępny na naszej stronie.  

Arcanum to gra która stanowi ciekawe i dość rzadkie połączenie świata fantasy i techniki. Fabułą gry opowiada historię rozbitka, który przeżywa wypadek sterowca. Od tej pory gracz przemierza ogromny świat Arcanum, zmagając się z losem. By zapoznać się z klimatem gry, warto obejrzeć trailer z Arcanum. Jest to jedna  nielicznych opcji, która pozwala zobaczyć świat gry przed zakupem i naprawdę szkoda, że nie wydano demo Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi. Gracz może wybrać jedną z gotowych postaci w grze, lub stworzyć swoją własną od podstaw. Mocną stroną gry jest właśnie rozwój i tworzenie swojej postaci, która w miarę wykonywania kolejnych questów zdobywa nowe umiejętności i wyższy poziom doświadczenia. Liczba questów jest ogromna, a wirtualny świat gry jest jednym z największych w tego typu produkcjach. Czasami przydają się też kody do Arcanum, które zwłaszcza mniej wytrawnym graczom mogą pomóc w rozgrywce, a także edytor postaci. Ściągnij wiec edytor do Arcanum, który możesz znaleźć w naszym serwisie. Muzyka w grze to kolejny jej wielki atut. Soundtrack z Arcanum to majstersztyk, który śmiało można słuchać w wolnych chwilach. Co ciekawe muzykę z gry Arcanum za darmo można pobrać ze strony twórców gry.  Pobierz Arcanum soundtrack i posłuchaj wspaniałej muzyki skomponowanej na potrzeby gry przez Ben’a Houge.

Oprócz trybu dla pojedynczego gracza, możliwa jest także gra w Arcanum online, w trybie multiplayer. Ponieważ gra nie ustrzegła się licznych błędów, warto pobrać wspomniany Arcanum patch. Download Arcanum patch nie zabiera zbyt wiele czasu.  W Internecie można znaleźć także masę innych dodatków do Arcanum do pobrania z licznych stron o tej grze. Zazwyczaj wszelkie tego typu dodatki do Arcanum są za free. Nie powinno być problemów z uruchomieniem Arcanum z Windows 7, gdyż gra działa z wcześniejszymi wersjami tego systemu. Jeżeli chcesz zagrać w jedną z lepszych gier cRPG to musisz mieć Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi

dodał: Longlif , 01.09.2016

Czemu tego nie da się pobrać. Specjalnie dla tej gdy założyłem tu konto a tu lipa

dodał: ~zxcv , 08.10.2015

dobry

dodał: ~mgmgmg , 16.03.2014

bardzo dobry

dodał: ~lysy , 07.11.2013

luzackie;d

dodał: ~w , 18.09.2013

super

dodał: ~Sepcio , 08.09.2012

rpg daje rade

dodał: ~DeatAngel , 14.12.2011

Mój pierwszy rpg bajeczny;D

dodał: ~Kick , 14.11.2010

Dobra jest

dodał: ~ja , 11.11.2010

super;]

dodał: ~mati cieślik , 03.06.2010

Arcanum to najlepsze rpg jakie powstało. Żadna gra rpg nie jest lepsza niż ta.

dodał: ~maly , 10.03.2010

Jak dla mnie jedna z lepszych gierek rpg.Świetny klimat, muzyka i fabuła. Plasuje się na 2-gim miejscu. Zaraz za falloutem ;)