Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Arcania: Fall of Setarrif

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Spellbound Entertainment AG
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 26.10.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Arcania: Fall of Setarrif

Procesor: dwurdzeniowy 2.8 GHz

RAM: 2 GB

Karta graficzna musi posiadać przynajmniej 512 MB pamięci (zalecany jest model nVidia GeForce 8800 GTX lub wydajniejszy)

Zalecana ilość miejsca na dysku: 9 GB

Opis - Arcania: Fall of Setarrif

Arcania: Gothic 4 jest grą, która bez wątpienia nie zapisała się jakoś szczególnie, w historii elektronicznej rozrywki. Została jednak doceniona przez branżowe media a także graczy, którzy oczekiwali solidnej gry RPG i właśnie taką dostali.

Teraz wszyscy fani, mają okazję by powrócić ponownie do walki z siłami zła, dzięki Arcania: Fall of Setarrif. Akcja tego rozszerzenia przenosi nas do tytułowego miasta Setarrif, które padło ofiarą demona. Ta niegdyś spokojna osada, chyli się teraz ku upadkowi, w wyniku działalności sił zła. Rhobar III w pewien sposób czuje się odpowiedzialny, za nieszczęście jakie dotknęło Setariff i postanawia pomóc mieszkańcom. W tym momencie, rozpoczyna się nasza historia. Musimy udać się do miasta i pomóc ludziom je zamieszkującym.

Arcania: Fall of Setarrif wykorzystuje mechanikę rozgrywki, doskonale znaną z podstawowej wersji gry. Skupiamy się więc na zadaniach, których wykonywanie wiąże się z nagrodami, w postaci doświadczenia pozwalającego rozwijać umiejętności naszego bohatera. Za skuteczne realizowanie zleconych nam misji, będziemy także czasem otrzymywać ekwipunek, którego użyteczność docenimy, podczas starć z coraz bardziej wymagającymi wrogami. W Arcania: Fall of Setarrif dodano sporo nowych przeciwników a także nieznane dotąd obszary, które przyjdzie nam eksplorować. Wprowadzono też możliwość, poznania historii opowiedzianej w grze z perspektywy różnych bohaterów, w których możemy się wcielić.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Arcania: Fall of Setarrif