Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ahriman's Prophecy 2.1

Kategoria: RPG
Producent: Amaranth Productions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.03.2009
Rozmiar: 9.93 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 870

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Ahriman's Prophecy

  • ­­­­­­­Pentium II­­­­
  • ­­256 MB RAM
  • ­­DirectX 5.0+

­
­­
Opis - Ahriman's Prophecy
­Ahriman’s Prophecy jest jedną z najlepszych darmowych gier RPG jakie kiedykolwiek powstały. Możesz się łatwo o tym przekonać! Teraz w naszym serwisie darmowy download Ahriman’s Prophecy – gry stworzonej przez studio Amaranth Productions.

Najnowszy Ahriman’s Prophecy free to piękny świat fantasy, który został skazany na zagładę ze strony demona Ahrimana. W desperackiej próbie zatrzymania fatalnego proroctwa, Córki Światła wysyłają ciebie – młodego ale potrafiącego władać magiczną mocą bohatera – na odpowiedzialną i niezwykłą wyprawę. Pobierz Ahriman’s Prophecy za darmo i stań oko w oko ze swoim przeznaczeniem. W grze firmy Amaranth Productions twoim głównym zadaniem jest rozwiązanie zagadki dotyczącej proroctwa i znalezienie sposobu na powstrzymanie go.

Rozgrywka w Ahriman’s Prophecy free obejmuje kilka odległych krain i wciąga (a raczej uzależnia) w miarę jak odkrywa się kolejne lokalizacje. Fani klasycznych gier, takich jak Dragon Warrior, Final Fantasy i reszty oryginalnych 8-bitowych RPG na Nintendo, szybko zakochają się w tej grze. Wybierz download Ahriman’s Prophecy za darmo na twój komputer.

Podczas gry możesz odnaleźć na swojej drodze kilku bohaterów, gotowych przyłączyć się do twojej misji oraz pomóc w osiągnięciu celu. Każda z postaci posiada indywidualne zdolności i rodzaje broni. Pobierz Ahriman’s Prophecy i przyjmuj w swoje szeregi czarowników, wojowników, a nawet złodziei – możesz stworzyć grupę składającą się z maksimum czterech bohaterów. Grając w najnowszy Ahriman’s Prophecy za free miej oczy szeroko otwarte, aby nie ominąć po drodze specjalnych przedmiotów (artefaktów), które umożliwią ci podróż na nowe lądy. Wszystko to w jednym celu – aby wyśledzić i zniszczyć Ahrimana!

Grafika i tryb gry w darmowy Ahriman’s Prophecy przypomina styl kultowej Legend of Zelda. Gra obfituje w możliwości i wymaga od ciebie dokonywania wyborów. Trzeba przyznać, że toporna grafika 2D i podstawowe interakcje pomiędzy bohaterami, nie robią już na graczach takiego wrażenia jak kiedyś. Jednak delikatna klimatyczna muzyka nadal sprawia przyjemność, a rozgrywka wynagradza wizualne braki. Biorąc pod uwagę, że to gra freeware, od studia Amaranth Productions otrzymujesz naprawdę wiele – godziny dobrej zabawy za darmo. Jeżeli lubisz konsolowe RPG, pobierz Ahriman’s Prophecy free, a na pewno nie pożałujesz czasu spędzonego przy komputerze.

W wersji 2.1 poprawiono parę błędów, zmieniono 75% grafiki i 30% muzyki w grze. Teraz w naszym serwisie możesz pobrać najnowszy Ahriman’s Prophecy za darmo!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Ahriman's Prophecy