Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Age of Decadence

Kategoria: RPG
Producent: Iron Tower Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.01.2010
Rozmiar: 179.68 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 723

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Age of Decadence

Pentium 4 1.5 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza)
Opis - Age of Decadence
The Age of Decadence to nadchodzący wielkimi krokami RPG, osadzony w magicznym, post nuklearnym świecie, który już można testować, dzięki wydaniu demo Age of Decadence. Według zapowiedzi jest to ukłon wobec dawnych RPGów z izometrycznym widokiem, który ma tchnąć nowego ducha w ten wyeksploatowany już trochę gatunek gier. Wersja demonstracyjna Age of Decadence jest do pobrania z naszej strony i warto w nią zagrać, gdyż jest to solidny tytuł, godny polecenia.  Demo Age of Decadence jest za darmo, więc nie ma się co obawiać niepotrzebnych kosztów. Ściągnij Age of Decadence i sprawdź jak prezentuje się najnowsze dzieło studio Iron Tower.

Gra skupia się przede wszystkim na kampanii dla pojedynczego gracza, a jej akcja osadzona jest w świecie niczym po upadku Cesarstwa Rzymskiego. Patrząc na trailer z Age of Decadence widać, że nie jest on tak starożytny jak źródło inspiracji, a co najważniejsze występują w nim elementy magii. W grze sterujemy postacią, której zadaniem jest zgłębienie tajemnicy świata, oraz przyczyn jego upadku. Twórcy zdecydowali się na zastosowanie w grze turowego systemu walki, który na pewno stanowi duży atut gry. Download Age of Decadence pozawala na wypróbowanie go w akcji. W grze dostępne są setki różnych questów, które mają zapewnić wiele godzin wspaniałej rozgrywki. Oczywiście nasza postać w miarę rozwoju akcji, będzie nabywała nowe umiejętności, a także będziemy mieli wpływ na określenie jej klasy spośród siedmiu dostępnych w grze, m.in. kupiec, żołnierz, czy choćby najemnik.  Na razie nie ma Age of Decadence po polsku, ale miejmy nadzieję, że gdy gra będzie już w pełni dostępna na rynku to Age of Decadence pl się pojawi. W razie czego przyda się spolszczenie do Age of Decadence, które gdy gra odniesie sukces to zapewne zostanie wydane.

Jeżeli chodzi o grafikę to stoi ona na wysokim poziomie. Zarówno trójwymiarowe mapy i jak i efekty w grze prezentują się wybornie. Przy tym wymagania gry nie są zbyt wysokie i nie powinno być problemów z grą w Age of Decadence pod Windows 7. Na razie nie są jeszcze dostępne kody do Age of Decadence, ale ich pojawienie się jest tylko kwestią czasu. Podobnie jeśli chodzi o patch do Age of Decadence, który za free powinien zostać wydany niebawem. Jeżeli lubisz RPGi w stylu Age of Decadence to pobierz również inne gry należące do tego gatunku  i dostępne w naszym serwisie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Age of Decadence