Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Afterfall

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: RPG
Producent: Nicolas Games
Data dodania: 03.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Afterfall
Afterfall: Chernobyl 2011 to zapowiadana przez Nicolas Games fabularna gra akcji, której akcja osadzona będzie w świecie ponurej przyszłości, gdzie cywilizacja poparła w ruinę. Zainteresuje to z pewnością zarówno miłośników klimatów postapokaliptycznych, jak też i gier osadzonych w klimacie S.T.AL.K.E.R. Jednak na to, aby przetestować ten tytuł w praktyce, przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać. Premiera Afterfall: Chernobyl 2011 zapowiedziana jest dopiero na 2012 rok. Nie podano jeszcze głównego celu zabawy, jednak wiadomo już o niej kilka faktów.

Po pierwsze – świat gry ma być olbrzymi i po części generowany losowo przy każdym nowym rozpoczęciu rozgrywki. Zapewni to za każdym razem inną zabawę. Po drugie – sterowana przez nas postać ma dość wolną rękę w poczynaniach. Dodatkowo, mogą do niej dołączać towarzysze, więc żadna rozgrywka nie będzie taka sama. Kolejną istotną informacją jest  fakt, że w tym świeci Elizy się sprzęt. Im więcej go mamy, tym bardziej jesteśmy narażeni na ataki. No i w końcu wiadomo, że każde z zadań będziemy mogli przejść na kilka różnych sposobów.

Afterfall: Chernobyl 2011 ukaże się na Xbox, PC i PS3. Jak na razie pozostaje nam czekać na dalsze wieści o tym tytule oraz materiały wideo. Będzie to trzecia część cyklu Afterfall – po pierwszej części i drugiej, z podtytułem Insanity. I choć dwie pierwsze póki co nie wyszły, to producent już wieszczy sukces trójki. Być może nieco za wcześnie, ale to pokaże czas. Miejmy nadzieję, że otrzymamy solidną, klimatyczną porcję rozrywki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Afterfall

dodał: ~gozdziumaster , 13.12.2010

super gra