Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AdventureQuest

Kategoria: RPG
Producent: Artix Entertainment, LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.05.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1513

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - AdventureQuest


Opis - AdventureQuest

AdventureQuest choć w całości stworzona we Flashu, daje nam te same możliwości, co inne gry RPG – możemy rozwijać swoją postać, zdobywać nowe bronie i przedmioty, walczyć z potworami jednocześnie gromadząc punkty doświadczenia i osiągając kolejne levele. A jedyne, czego potrzebujesz, żeby w nią zagrać, to przeglądarka WWW z zainstalowaną wtyczką Adobe Flash Player. AdventureQuest jest gra darmową, w której jednak mamy do wyboru liczne klasy postaci świata fantasy, niczym w jej odpowiednikach autorstwa wielkich koncernów: Wojownik, Czarodziej, Ninja, Pogromca wampirów, Łotr, Rycerz, Mag, Paladyn, Pogromca smoków i inne. Twórcy gry chwalą się, że na swej drodze napotkamy ponad 700 różnych typów potworów, 400 unikalnych broni, 150 rodzajów pancerza i tarcz, a wreszcie setki zaklęć i chowańców, z których pomocy będziemy mogli skorzystać w tym niebezpiecznym świecie.

Kliknij na link poniżej, aby zagrać w AdventureQuest za darmo, zakładając nowe konto zgodnie z instrukcjami:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: AdventureQuest