Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Uru: Ages Beyond Myst

Kategoria: Przygodowe
Producent: Cyan Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 08.09.2009
Rozmiar: 109.48MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 329

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Uru: Ages Beyond Myst

  • Pentium III 800 MHz,
  • 256 MB RAM,
  • 64 MB akcelerator 3D,
  • 2 GB HDD
Opis - Uru: Ages Beyond Myst
Uru: Ages Beyond Myst to kolejna część znakomitej serii gier przygodowych na PC – Myst. Tym razem grę stworzyło Cyan World, a wydawcą został oczywiście Ubisoft, co zaowocowało wydaniem kolejnego dobrego tytułu na komputery osobiste.  Uru: Ages Beyond Myst nie jest jednak związany fabularnie z poprzedniczkami i wprowadza wiele nowych elementów do serii. Na szczęście możliwa jest gra w demo Uru: Ages Beyond Myst, która pozwala na wniknięcie w wirtualny świat gry i jego eksplorację. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które pozwala na przetestowanie Uru: Ages Beyond Myst za darmo. Pobierz więc Uru: Ages Beyond Myst i przekonaj się jak wygląda czwarta w kolejności odsłona jednej z bardziej wpływowych gier w historii na PC.

Pierwszym elementem wyróżniającym ten tytuł od poprzedniczek jest świat gry, a raczej czas w którym rozgrywka się akcja Uru. Gra rozpoczyna się, gdy grupka archeologów, na początku lat 80tych, odkrywa podziemne przejście, które prowadzi do opuszczonego miasta, stworzonego przez cywilizację D’ni. Świat w Uru: Ages Beyond Myst prezentuje się rewelacyjnie, zarówno pod względem graficznym, klimatycznym, jak i muzycznym. Gra może być obserwowana z perspektywy pierwszej, oraz trzeciej osoby i polega na rozwiązywaniu kolejnych zagadek, wykonywaniu zadań i odkrywaniu tajemnic D’ni. Co ciekawe Uru polega głównie na interakcji z otoczeniem, ten dość oryginalny pomysł na grę w którym nie zbieramy żadnych elementów, bo nie mamy takiej możliwości, w którym na ekranie widzimy tylko postać i otocznie, w którym nie można zginąć zyskał uznanie graczy na całym świecie. Download Uru: Ages Beyond Myst pozwala na grę w jedną z najbardziej oryginalnych gier, która wymaga czegoś więcej od graczy, niż niszczenia wszystkiego na swojej drodze. W grze można stworzyć swoją postać, a opcji do wyboru w kreatorze jest na tyle sporo, że każdy ma szansę zagrać postacią stworzona przez siebie od podstaw.  

Dystrybutorem gry w Polsce jest Cenega Poland i gracze mają możliwość zagrać w Uru: Ages Beyond Myst po polsku. Nie potrzebne jest więc żadne dodatkowe spolszczenie do Uru: Ages Beyond Myst i gracze od początku mają szansę zagrać w tę grę w swoim rodzimym języku. Uru: Ages Beyond Myst pl to gra w pełnej polskiej wersji językowej. Początkowo gra miała zawierać wyłącznie tryb multiplayer, ale po wielu zawirowaniach finalna wersja, wręcz przeciwnie składała się wyłącznie z trybu dla pojedynczego gracza. Demo Uru: Ages Beyond Myst do pobrania poniżej pozwala na przetestowanie tej gry. Oczywiście wersja demonstracyjna Uru: Ages Beyond Myst jest za free, dlatego warto skorzystać z okazji i w nią zagrać.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Uru: Ages Beyond Myst