Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Touche - The Adventures of the 5th Musketeer

Kategoria: Przygodowe
Producent: Clipper Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.01.2009
Rozmiar: 16.60MB
System operacyjny: Windows 95, 98
Liczba pobrań: 496

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Touche - The Adventures of the 5th Musketeer
Touche - The Adventures of the 5th Musketeer to gra typowo przygodowa, w której wcielamy się w postać zwaną Goeffroim. Jest to początkujący muszkieter. Znajduje się on w Rouen, na ulicy tego miasta spotyka umierającego staruszka, który opowiada mu swoją historię. Tak Goeffroi dowiaduje się, że staruszek został napadnięty przez złodzoei, pobity i okradziony. Nasza postać zobowiązuje się odzyskać skradzione rzeczy i dostarczyć je do Paryża. Touche - The Adventures of the 5th Musketeer ma bardzo dobrą grafikę, przyzwoitą muzykę, fascynującą fabułę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Touche - The Adventures of the 5th Musketeer