Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Tiny Bang Story

Kategoria: Przygodowe
Producent: Colibri Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 17.11.2011
Rozmiar: 85.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 272

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - The Tiny Bang Story

Procesor: 1.5 GHz

RAM: 512 MB (2 GB warto posiadać gdy jest się użytkownikiem Windows Vista lub 7)

Karta graficzna: powinna posiadać 256 MB pamięci (nVidia GeForce 7600 to najsłabszy model spełniający wymagania)

Zalecana ilość miejsca na dysku: 180 MB

Opis - The Tiny Bang Story

The Tiny Bang Story to dość oryginalna gra przygodowa. Jej akcja rozgrywa się na planecie Tiny. Kiedyś było to spokojne miejsce, którego mieszkańcy żyli sobie w spokoju, aż do czasu zderzenia z asteroidą. Zdarzenie to miało druzgocący wpływ na planetę.

Naszym zadaniem jest pomóc ludziom zamieszkującym Tiny, w naprawie zniszczeń i odzyskaniu harmonii, którą jeszcze nie dawno się cieszyli. Mechanika rozgrywki, jest typowa dla gier przygodowych. Odwiedzamy więc liczne lokacje i staramy się zreperować uszkodzenia, jakich dokonała asteroida. Przy okazji gromadzimy różne przedmioty i rozwiązujemy zagadki logiczne. Mamy więc do czynienia ze wszystkimi elementami, za które gry potocznie zwane przygodówkami, są najbardziej cenione.

Grafika w The Tiny Bang Story jest kolorowa i prezentuje się bardzo dobrze. Nie można jej wprawdzie porównywać, z obecnie wydawanymi grami ale może to i lepiej. Dzięki temu zamiast skupiać się tylko na jakości grafiki, możemy bardziej zagłębić się w przedstawiony w grze świat, który bez wątpienia zasługuje, na poświęcenie mu odrobiny czasu. Jest to też zaleta biorąc pod uwagę niezwykle niskie wymagania sprzętowe tego tytułu, które sprawiają, że z powodzeniem uruchomimy go nawet na netbookach, które jak wiadomo nie oferują zbyt dużej wydajności. Doskonałym dopełnieniem tego tytułu jest muzyka, która w przypadku The Tiny Bang Story jest naprawdę klimatyczna.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Tiny Bang Story