Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Testament of Sherlock Holmes

Kategoria: Przygodowe
Producent: Focus Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 15.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2011

Brak

Wymagania sprzętowe - The Testament of Sherlock Holmes


Opis - The Testament of Sherlock Holmes
The Testament of Sherlock Holmes to zapowiadana na 2011 rok, kolejna odsłona przygód najsłynniejszego detektywa wszechczasów oraz jego wiernego przyjaciela – doktora Watsona. Jak zwykle za powstanie gry odpowiada Focus Interactive, czyli twórcy poprzednich przebojów z Sherlockiem. O czym jednak będzie opowiadać Testament? Na dobrą sprawę nie wiadomo. Zaprezentowano póki co trailer, na którym grupa dzieci wchodzi na strych i znajduje tam… kukłę Watsona, w której znajduje się tytułowy dokument. Jaki jednak będzie gameplay – to pozostaje zagadką.

Wiadomo, ze tytuł jest planowany na PC i Xbox 360. Czy jednak zostanie zastosowany widok z perspektywy pierwszej czy trzeciej osoby? Czy zostaną zachowane rozwiązania znane z poprzedniej gry – czyli Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz – jak na przykład odtwarzanie sceny zbrodni, ustalanie przebiegu wydarzenia, itp.? Z pewnością każdy fan przygodówek zastanawia się nad tym, jednak na odpowiedzi pozostaje nam cierpliwie zaczekać. Ponieważ za ten tytuł odpowiadają ci sami ludzie, co i za poprzednie, możemy mieć pewność, że The Testament of Sherlock Holmes będzie stać na wysokim poziomie. Mamy tu na myśli zarówno wykonanie, jak i jakość zagadek oraz zadań. Jest to jedna z najlepszych detektywistycznych serii przygodowych ostatnich lat i pozostaje mieć nadzieję, że ten trend utrzyma się. Czy jednak słowo „Testament” oznacza, że będzie to nasze pożegnanie z legendarnym detektywem i mistrzem dedukcji? Oby nie.

Zapraszamy do częstego odwiedzania tej strony – gdy tylko pojawią się screenshoty, trailery czy nowe informacje, natychmiast je opublikujemy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Testament of Sherlock Holmes