Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Path

Kategoria: Przygodowe
Producent: Tale of Tales
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 19.01.2010
Rozmiar: 53.1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1352

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - The Path

Pentium 4 3GHz, 2GB RAM, karta graficzna 256MB (GeForce 7600GT lub lepsza), 2GB miejsca na HDD 
Opis - The Path
The Path game to nowy survival horror na PC belgijskiej firmy Tale of Tales, twórców m.in. Fatale, The Graveyard, czy wreszcie The Endless Forest. Sama gra The Path w zamyśle developerów nawiązuje do opowieści o Czerwonym Kapturku, przerabiając ją na bardziej mroczną wersję (screeny z The Path do pobrania z galerii powyżej). Z pewnością ten Czerwony Kapturek w The Path na pc nie jest opowieścią, którą można by pokazywać dzieciom.

Niestety nie zostało wydane The Path w wersji demo. Zamieściliśmy jednak na naszej stronie film The Path gameplay, który rozpoczyna się piosenką przypominającą do złudzenia kołysankę z Dziecka Rosemary, a już po chwili przenosimy się na budzący grozę cmentarz gdzieś w środku lasu i widzimy właściwy tryb rozgrywki. Poruszamy się po tymże lesie w trybie TPP właśnie jako mała dziewczynka przypominająca Czerwonego Kapturka i podążamy za poruszającym się na dwóch łapach „wilkiem” (wilkołakiem?). Widzimy więc, że gameplay w The Path przypomina rozgrywkę z innych stopniowo budujących napięcie survival horrorów. Czekają na nas mroczne korytarze i niewyjaśnione znaki pojawiające się w najmniej oczekiwanych miejscach. Choć nie będziesz mógl zagrać w demo The Path za free, zobacz już teraz film prezentujący grę The Path całkiem za darmo. Las, który widzimy w grze, jest zupełnie inny, gdy się do niego wkroczy – wątek znany z wielu „strasznych opowieści” o mrocznym, zamglonym lesie, z którego nie można się wydostać, gdy się już do niego wkroczy. Do tego słyszymy w grze nieustannie dźwięk łamanego chrustu, krzyki, a także przerażające melodie, które „szumi” nam las. Zobacz sam gameplay na naszej stronie lub szukaj The Path download gameplay w sieci. Tytuł The Path oznacza również, że to od gracza zależy, jaką ścieżkę – leśną i w ogóle – wybierze, w związku z czym przebieg akcji nie jest liniowy i czeka na nas w mrocznym lesie jeszcze więcej niespodzianek niż przypuszczamy…

Niektórzy użytkownicy The Path mieli problem z lokalizacją językową – odsyłamy w związku z tym do patcha znajdującego się w dziale „dodatki” (u góry po prawej, The Path patch).
Nie istnieją kody do gry, są za to poradniki dotyczące jej przejścia (szukaj The Path cheats lub walkthrough) oraz mniej więcej zarysowane mapy lasu, które niekoniecznie się przydadzą w rozgrywce (The Path map).

Niestety The Path nie jest darmowy. Pełna wersja The Path zawiera spolszczenie, a przy instalacji wybieramy, czy chcemy zagrać w The Path po polsku, czy po angielsku. Kup więc The Path, by poznać alternatywną wersję przygód Czerwonego Kapturka…

UWAGA: Wszyscy chcący wypróbować w The Path  pl, mogą ściągnąć darmowy rozdział gry, który nie występuje w pełnej wersji i nie zawiera zbyt wiele fabuły, pozwala jednak wczuć się w interfejs i scenerię.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Path