Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Next Big Thing

Kategoria: Przygodowe
Producent: Pendulo Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.09.2011
Rozmiar: 792 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 186

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - The Next Big Thing

Procesor: 2 GHz

RAM: 1 GB RAM (2 GB jeśli posiadamy Windows Vista lub 7)

Karta grafiki: 256 MB pamięci (nVidia GeForce 6800 lub wydajniejsza)

8 GB miejsca na dysku

Opis - The Next Big Thing

The Next Big Thing to gra za stworzenie, której odpowiada studio Pendulo Studios czyli twórcy serii Runaway. Jest to gwarancja błyskotliwej, ciekawie opowiedzianej historii.

Tym razem, fabuła dotyczy lat czterdziestych ubiegłego wieku. Zostaniemy przeniesieni do Hollywood, jednak zamiast aktorów tym razem zamieszkują je potwory. Autorzy chcą dzięki temu, przedstawić w karykaturalny sposób środowisko gwiazd i celebrytów. W The Next Big Thing możemy wcielić się, w jedną z dwóch dostępnych postaci. Pierwsza to Liz będąca profesjonalistką, która zawsze należycie przykłada się do wykonywanych obowiązków. Jej totalnym przeciwieństwem jest Dan, czyli drugi z bohaterów. Jest on zapatrzony w siebie i lubi kłamać, by osiągnąć upragniony cel.

Łatwo się więc domyślić, że ta dwójka niespecjalnie za sobą przepada. Jednak już na początku gry, zostają oni zmuszeni do współpracy. Przez przypadek są świadkami, włamania do biura znanego filmowca. Nie przypuszczają jednak, jak zawiła intryga kryje się za tym incydentem i w jakie kłopoty się pakują, chcąc rozwiązać tajemnicę kradzieży. The Next Big Thing to dość typowa przygodówka. Musimy więc przeszukiwać, wszystkie zakamarki odwiedzanych lokacji, gdyż nigdy nie wiemy gdzie mogą byc ukryte przedmioty, niezwykle przydatne przy rozwiązywaniu zagadek. Przydatne mogą być też informacje, które zdobędziemy podczas rozmów z napotkanymi postaciami. Humor w grze opiera się na licznych nawiązaniach do amerykańskiej kultury, więc nie wszystkie aluzje i żarty będą zrozumiałe dla graczy. Grafika w grze, jest charakterystyczna dla produkcji studia Pendulo Studios. Została ona jednak dodatkowo unowocześniona i zyskała wsparcie dla wyższych rozdzielczości.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Next Big Thing