Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Darkling Room
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 09.02.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure

  • Procesor: Pentium 4 1.5 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym:1.2 GB
Opis - The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure

The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure to gra przygodowa wprowadzająca nas w mroczny świat duchów, zjaw i wszystkiego tego, co istnieje na styku dwóch światów, naszej rzeczywistości i „życia po życiu”. Jak inne gry przygodowe wymaga od nas szukania osób, miejsc, przedmiotów, faktów, drobiazgowego dochodzenia do prawdy i łączenia elementów zagadki w jedną całość. Jeśli jeszcze nie widziałeś The Lost Crown, pobierz trailer gry (szukaj A Ghosthunting Adventure download trailer, The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure trailer np. na youtube albo po prostu obejrzyj jeden z trzech prezentowanych przez nas trailerów klikając na linki po prawej). Choć światowa premiera gry była w marcu 2008 r., dopiero teraz ukazuje się ona w Polsce dzięki firmie IQ Publishing, dzięki której mamy do The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure spolszczenie. Niestety ze względu na brak wersji demonstracyjnej nie zagramy w The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure za darmo, ale możesz obejrzec screeny z The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure - do pobrania z naszej galerii.

Wkraczasz tu w świat łowców duchów, jednak w klimacie poważniejszym niż GhostBusters, opartym raczej na powieściach grozy i kryminałach. W The Lost Crown kody się nam nie przydadzą, ale możesz znaleźć w sieci niejeden poradnik do gry The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure za free. Został też wydany do The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure patch wprowadzający drobne poprawki (jeśli chcesz zainstalować patch do The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure, ściągnij go z naszej strony). Póki co niestety nie doczekaliśmy się jeszcze The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure w wersji demo.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure

dodał: ~MIKOłAJ , 10.01.2010

GDZIE SIE TO POBIERA