Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Legend of Crystal Valley

Kategoria: Przygodowe
Producent: Cateia games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 06.04.2009
Rozmiar: 77.7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 349

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - The Legend of Crystal Valley

Procesor 1.6 GHz, 512 MB RAM, 200 MB HDD, karta graf. 128 MB AGP, DirectX 9 (10 Vista)
Opis - The Legend of Crystal Valley

Pobierz darmowe demo gry przygodowej THE LEGEND OF CRYSTAL VALLEY!

Główną bohaterką gry jest dziewczyna imieniem Ewa. Pewnego dnia otrzymuje ona list od mieszkającego na odludziu ojca. Zaniepokojona, jedzie go odwiedzić, lecz okazuje się, że znikł, zaś farma, na której mieszkał, jest przejściem do innego, dziwnego świata. Ewa, szukając swego ojca, przekracza granicę i zagłębia się w odmiennej rzeczywistości, która na myśl może przywodzić Alicję w Krainie Czarów.

Pobierz darmowe demo gry i poczuj przedsmak tej przygody. Poznaj fragment tej rozbitej na osiem rozdziałów opowieści, w której łącznie zwiedzisz ponad dwieście lokacji. W THE LEGEND OF CRYSTAL VALLEY niektóre z miejsc są ukryte - tylko od twoich działań zależy, czy je odkryjesz, czy miniesz nieświadomie.  Napotkasz również postacie niezależne - bynajmniej nie będą to istoty ludzkie.

W bezpłatnym demie gry LEGEND OF CRYSTAL VALLEY masz okazję użyć kilkunastu z ponad dwustu przygotowanych przedmiotów. Wiele z nich możesz ze sobą łączyć w zależności od sytuacji. Sterowanie to klasyczny point-n-click, jednak użyto tu najnowocześniejszych technik - animacji, gry świateł i efektów 3D. Niektóre z postaci zbudowane są z kilkunastu tysięcy polygonów!

Pobierz darmowe demo gry THE LEGEND OF CRYSTAL VALLEY i doceń prace grafików - kazdy szczegół odwiedzanych miejsc dopracowany jest z najmniejszymi detalami. Dotyczy to zarówno przedmiotów, jak i otoczenia. Do tego ujrzysz wspaniałe animacje i cut-scenki.

Grę THE LEGEND OF CRYSTAL VALLEY jest pozycja obowiązkową dla miłośników przygodówek. Jeżeli się do nich zaliczasz - pobierz bezpłatnie demo i zobacz, co czeka po drugiej stronie rzeczywistości!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Legend of Crystal Valley