Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Dark Eye - Satinavs Chains

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Deadlic Entertainment
Data dodania: 16.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - The Dark Eye - Satinavs Chains
The Dark Eye - Satinavs Chains to produkcja planowana dopiero na rok 2012. Jednak dla wszystkich miłośników przygodówek mamy dość sporo informacji na temat tej osadzonej w świecie fantasy produkcji. Bohaterem, którego losami przyjdzie nam pokierować, jest młody Geron. Miał on pecha obserwować niegdyś palenie na stosie wielkiego czarnoksiężnika, który przeklął świat, zaś od tego czasu Gerona prześladował wielki pech. Nadchodzi jednak potężne zło i nasz bohater musi ruszyć do akcji, która ocali znane mu krainy lub też nic nie powstrzyma mroku…

Gameplay The Dark Eye - Satinavs Chains to klasyczne dla gatunku przeszukiwanie lokacji, odnajdywanie przedmiotów czy też prowadzenie rozmów z bohaterami niezależnymi. Świat zabawy zwie się Aventuria i został wykorzystany między innymi w grach rpg Drakensang. Jednak omawiany tu tytuł nie będzie 3D, a utrzymany w dwóch wymiarach. Co ważne, naszego bohatera wesprą dwaj towarzysze – każdy dysponuje innymi umiejętnościami, które należy w czasie gry wykorzystać.

Niestety, póki co nie ma żadnych obrazków z gry, ani nawet koncept-artów. Przyjdzie nam również poczekać długo na trailer The Dark Eye - Satinavs Chains, miejmy jednak nadzieję, że będzie warto. Gra przygodowa w świecie pełnym magii wydaje się być dość obiecująca. Niestety, nie wiadomo, czy pozycja ta doczeka się wersji demo, a także – czy w ogóle ukaże po polsku. Czekajmy cierpliwie na kolejne informacje na jej temat. Gdy tylko coś nowego na temat planowanej na PC gry The Dark Eye - Satinavs Chains się ukaże, znajdzie się to również na tej stronie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Dark Eye - Satinavs Chains