Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Book of Unwritten tales

Kategoria: Przygodowe
Producent: King Art Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 29.04.2009
Rozmiar: 945 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 509

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - The Book of Unwritten tales

Pobierz darmowe demo gry przygodowej The Book of Unwritten Tales! 

Gra przygodowa The Book of Unwritten Tales przenosi nas do fantastycznego świata, gdzie odwieczną wojnę toczą ze sobą siły światła i ciemności. Pewnego dnia archeolog odnajduje starożytny artefakt, który może przynieść zwycięstwo jego posiadaczowi. Jak się nietrudno domyślić, obie strony wojny - Sojusz oraz Cień - są jak najbardziej nim zainteresowane. Zaczyna się wyścig...

Bezpłatne demo gry pokaże Ci początek tej przygody, ukazanej z przymrużeniem oka. Sterujesz tu trójka bohaterów - elfią księżniczką, ludzkim śmiałkiem i gnomem. Podobnie jak w klasycznej grze Gobliiins sterujemy nimi na zmianę lub tez równocześnie. Do odwiedzenia masa lokacji, dziesiątki przedmiotów do zebrania i używania, a nadto potężna dawka dobrego humoru.

Pobierz bezpłatne demo gry i zobacz wspaniałą, ręcznie malowaną grafikę w wysokiej rozdzielczości. Poznaj trójkę bohaterów, od których zależą losy świata. Wersja demonstracyjna da Ci przedsmak zabawy, którą otrzymasz wraz z pełną wersją tego tytułu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Book of Unwritten tales