Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Blackwell Epiphany

Kategoria: Przygodowe
Producent: Wadjet Eye Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.05.2014
Rozmiar: 359.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 110

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - The Blackwell Epiphany

Blackwell Epiphany należy do jednej z najpopularniejszych serii gier przygodowych typu point-and-click. Jest to już piąta część serii wydana przez niezależne studio Wadjet Eye Games. Całość doskonale zachowuje klimat poprzednich części i podobnie, jak one utrzymana jest w klasycznym stylu, tak charakterystycznym dla gier point-and-click. Gracz po raz kolejny wciela się w rolę niejakiej Rose Blackwell, która musi rozwiązać tajemnicze zlecenie detektywistyczne. Chodzi bowiem o serię niezwykle brutalnych morderstw, po których ciała ofiar rozrywane są na kawałki.

Niestety policja nie może trafić na żaden sensowny trop. Dlatego do akcji wkraczamy właśnie my. Warto dodać, że główna bohaterka została obdarzona nadnaturalnymi mocami, które pomagają jej w kluczowych momentach. Może ona bowiem kontaktować się z duchami niektórych zmarłych. Sama rozgrywka charakteryzuje się niezwykle prostym systemem, niemniej jednak same zagadki z biegiem czasu stają się coraz bardziej skomplikowane, a ich rozwiązanie nie należy do najprostszych. Ciekawym motywem jest możliwość przełączania się pomiędzy główną bohaterką, a duchem, z którym ma kontakt.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Blackwell Epiphany