Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Black Mirror II

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Cranberry Productions
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 23.09.2009
System operacyjny: Windows XP

Brak

Wymagania sprzętowe - The Black Mirror II

Już wkrótce.
Opis - The Black Mirror II
The Black Mirror II game to gra przygodowa stanowiąca kontynuację znanej przygodówki z 2003 roku. W pierwszej części szlachcic Samuel Gordon po wielu latach powrócił do rodzinnego zamku w Anglii, którego unikał ze względu na tajemniczą śmierć Williama Gordona, która miała w nim miejsce 12 lat wcześniej. Na miejscu znalazł jednak jego dziennik i zapragnął rozwiązać zagadkę mrocznego zamku, w którym, jak się okazało, umarła w dziwnych okolicznościach więcej niż jedna osoba… Całość zrealizowana została w stylu dobrej, starej przygodówki z interfejsem point & click, polegającej na rozwiązywaniu zagadek, logicznym łączeniu danych i niewiadomych w jedną całość, bez konieczności szybkiego klikania myszką, by wykazać się zręcznością. Nie inaczej ma być w The Black Mirror II pc, choć produkcją sequela zajęła się już inna firma, mianowicie niemieckie studio Cranberry Productions (dawniej 4Head Studios). Zapowiedziana przez dtp AG / Anaconda, nowego wydawcę The Black Mirror II, premiera gry ma nastąpić już 25 września. Wbrew pogłoskom nie jest planowane wydanie The Black Mirror II na xbox 360, ani wersja The Black Mirror II ps3.
Tym razem jednak bohater, którego poczynaniami będziesz kierował, to już nie Samuel Gordon, ale Darren. Znów mija 12 lat, a fabuła przenosi nas do amerykańskiego miasteczka Biddeford (zobacz przedstawiający jego scenerię w The Black Mirror II ostatni screenshot). Tam Darren poznaje niejaką Angelinę, która, jak się okazuje, jest tropiona przez kogoś, kto najwyraźniej usiłuje ją skrzywdzić. Darren, jak przystało na żądną wiedzy i rozwiązywania zagadek postać z klasycznej przygodówki, postanawia zbadać dokładniej tę sprawę. The Black Mirror II jak inne gry tego typu zaczyna się więc od tajemnicy i próby jej odkrycia. W czasie realizacji tego postanowienia czekają naszego bohatera kolejne pytania i liczne rozmowy z napotkanymi osobami. Tak jak w pierwszej części, w The Black Mirror II gameplay będzie więc polegał na swobodnym przemieszczaniu się gracza, przeszukiwaniu kolejnych lokalizacji i próbach mniej lub bardziej samodzielnego dojścia do prawdy. Mroczny nastrój nowego The Black Mirror II przedstawia trailer oficjalnie zapowiadający grę (zob. link po prawej).
Czekają nas liczne, nieoczekiwane zwroty akcji, a nowe tropy doprowadzą bohatera do miejsc poza Biddeford, w tym do znanej z pierwszej części gry miejscowości Willow Creek. Dopracowana, trójwymiarowa (ze względu na tekstury tła określana czasem jako „2,5D”) grafika sprawia, że przemierzanie kolejnych plansz jest przyjemne, a przeszukiwanie detalicznie narysowanych lokacji stanowi pewne wyzwanie (bez przesady oczywiście, nie jest to seria „Where is Waldo”…). Również animacja postaci została przedstawiona realistycznie i z dużą starannością. Kilka przykładowych lokacji z The Black Mirror II pokazuje galeria zamieszczona powyżej.
Potrzebne do uruchomienia The Black Mirror II wymagania sprzętowe nie są jeszcze znane, developerzy nie odpowiedzieli też jeszcze na pytanie, czy The Black Mirror II pójdzie na windows 7. Nie ukazało się jeszcze The Black Mirror II demo, ale jest szansa, że zostanie wypuszczone przez wydawce gry już po oficjalnej premierze pełnej wersji za kilka dni (szukaj co jakiś czas w sieci The Black Mirror II download demo).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Black Mirror II