Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Abbey

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Alcachofa Soft S.L
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 24.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - The Abbey

  • Pentium 4 2 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza),
  • 3 GB HDD,
  • Windows XP/Vista


Opis - The Abbey
The Abbey czyli “Opactwo” (znana także jako „Murder in the Abbey” czyli „Morderstwo w opactwie”) to gra przygodowa wydana w 2008 roku an świecie, zaś w sierpniu 2009 w Polsce. Zaznaczymy od razu, że wydano wyłącznie wersję The Abbey na PC – nie planuje się żadnej edycji konsolowej tego tytułu. Jesteś ciekaw tego tytułu? Opiszemy Ci go, ponieważ wydawca nie zdecydował się na udostępnienie wersji demo The Abbey do pobrania.
Gra z pewnością w pewnym stopniu zainspirowana byłą Imieniem Róży. Mamy tu głównego bohatera – inkwizytora o bystrym umyśle – Leonarda, który wraz ze swym pomocnikiem przybywa do opactwa, w którym maiło miejsce kilka tajemniczych morderstw. Pod względem mechaniki gra to typowy point-and-click, w którym ważne jest dokładne krążenie kursorem po planszy w celu odnalezienia przedmiotów do wykorzystania. Zwraca jednak uwagę komiksowa grafika produkcji, która przywodzi na myśl klasyczne filmy animowane. Niestety, download The Abbey w wersji demonstracyjnej nie jest możliwy. Jeśli jednak chcesz zobaczyć wstęp do zabawy, mamy na naszych stronach oficjalny trailer The Abbey, który pokaże Ci oprawę audiowizualną omawianego tytułu. Gra The Abbey spodoba się z pewnością każdemu miłośnikowi klasycznych przygodówek. Będziesz musiał tu używać inteligencji do rozwikływania przeróżnej maści zagadek i łamigłówek logicznych. Ważne będą również rozmowy z bohaterami niezależnymi oraz studiowanie ksiąg.
W naszym kraju wydane zostanie The Abbey po polsku, dlatego po zakupie pełnej wersji gry nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie The Abbey. Za wydanie w naszym kraju wersji The Abbey pl odpowiada Nicolas Games. Oczywiście nie będzie gry The Abbey za darmo – cena ma wynosić około 70 pln. Warto zauważyć, że tytuł ten jest na tyle dopracowany, że nie był potrzebny żadne patch The Abbey. Jeśli jednak taki się kiedykolwiek ukaże, ściągnij łatkę The Abbey z naszych stron, gdyż na pewno będziemy go mieli. Oczywiście łatka The Abbey będzie za free – jeżeli kiedykolwiek wyjdzie.
Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się The Abbey mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows. Jeśli zaś nie możesz doczekać się premiery, pobierz obrazki The Abbey i obejrzyj trailer. Z pewnością zaostrzy to Twój apetyt na ten tytuł, który dotarł do naszego kraju z ponad rocznym opóźnieniem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Abbey