Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Syberia III

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Microids
Data dodania: 08.09.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Syberia III


Opis - Syberia III
Syberia III to kolejna część jednaj z najlepszych tego typu serii gier w historii, która doskonałą fabułą, zagadkami i oprawą graficzną zyskała uznanie graczy na całym świecie, choć nie była tworzona przez jakieś wiodące studio. Premiera gry zapowiedziana jest na pierwszą połowę 2010 roku i możliwe jest, że oprócz wydania Syberia 3 na PC, ukaże się też wersja na PS3. Na razie nie wiadomo zbyt wiele odnośnie samej gry. Pewne jest, że gracze po raz kolejny będą mieli okazję wcielić się w postać Kate Walker, która będzie miała do rozwiązania kolejną tajemnicę. Możliwa ma też być komunikacja z innymi graczami, dzieki trybowi online.

Raczej pewne jest również wydanie Syberia 3 po polsku, gdyż bez tego ukończenie tej gry przygodowej typu „point and click” jest bardzo trudne. Spolszczenie Syberia 3 będzie stało zapewne na wysokim poziomie i będzie obejmować pełną polską wersję językową, tak jak to bywało już wcześniej. Syberia 3 pl to jeszcze odległą przyszłość, ale już wiadomo, że gra prawdopodobnie „przejdzie” do trójwymiaru i miejmy nadzieję, że nie skończy się to tak jak w przypadku Broken Sword.  Zapewne wzrosną wymagania tej gry, ale na pewno współpraca Syberia 3 z XP, Vista będzie układać się wzorcowo. Nie powinno też być żadnych problemów z uruchomieniem Syberia 3 z Windows 7, zwłaszcza, że system ten zostanie wydany w wersji finalnej jeszcze w 2009 roku. Miejmy nadzieję, że download Syberia 3 w wersji demonstracyjnej będzie udostępniony graczom. Oczywiście demo Syberia 3 za free powinno pojawić się jeszcze przed premierą gry. Przy poszukiwaniu informacji o grze pamiętajcie o poprawnej pisowni tytułu, nie Siberia 3, ale Syberia 3 jest jej poprawna formą.

W oczekiwaniu na premierę Syberia 3, pobierz demo poprzednich jej części tej i przekonaj się jak wygląda jedna z najlepszych tego typu gier na PC. Demo poprzedniczki Syberia 3 jest za darmo dostępne w naszym serwisie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Syberia III

dodał: ~super , 04.04.2011

super gra

dodał: ~misticor , 10.11.2010

zajefajne

dodał: ~Morpheus , 04.07.2010

mam nadzieję że u nas się pojawi szybko, a na razie zainstaluję sobie jeszcze raz Syberię 2 :)

dodał: ~ana , 15.03.2010

gdzie link??????

dodał: ~tygrysica15 , 04.03.2010

ludzie weźcie się nauczcie czytać a potem komentujcie . pisze przy nazwie gry że tylko opis.

dodał: ~s , 28.01.2010

idioci syberia wyjdzie dopiero w tym roku 2010

dodał: ~nnd , 15.01.2010

Tu nic nie ma owiem moim wszystkim kolegom i koleżanką żeby tu nie w chodzili

dodał: ~NDrifter , 28.10.2009

Przeciez pisze ze [OPIS GRY]\nCapy!!!

dodał: eta345 , 25.10.2009

gdzie ten link bo nie wiem jak pobrać

dodał: ~][ko]p= , 16.10.2009

oszustwo!!!!! i gdzie ten link poprostu k****