Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Syberia 2

Kategoria: Przygodowe
Producent: Microids
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 08.09.2009
Rozmiar: 82.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 2860

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Syberia 2

  • Pentium III 350 MHz,
  • 64 MB RAM, karta grafiki 16 MB (Riva TNT2 lub lepsza),
  • 400 MB HDD,
  • Windows 98/Me/2000/XP
Opis - Syberia 2
Syberia 2 to sequel wspaniałej gry przygodowej typu „point and click”, który po raz kolejny został stworzony przez MC2 Microids. Syberia 2 na PC znów oczarowuje graczy unikatowym klimatem gry, oraz mnogością zadań, dzięki którym jest się ciężko oderwać od ekranu monitora. Oprócz wersji na komputery osobiste możliwa jest też gra w Syberia 2 na PS2, oraz Xbox, jednak to właśnie wersja komputerowa jest uważana za jedną z najlepszych tego typu gier w historii. Demo Syberia 2 pozwala na sprawdzenie gry i przekonanie się o jej możliwościach. Download Syberia 2 w wersji demonstracyjnej jest dostępny na naszej stronie, dlatego warto z niego skorzystać i na własnej skórze przekonać się o możliwościach tej gry. Ponieważ nie jest ona łatwa, to warto już na starcie znaleźć poradnik do Syberia 2, który może się przydać, przy rozwiązywaniu niektórych zagadek. Poradnik do Syberia 2 za free można znaleźć na wielu stronach o grze. 

W Syberia 2 po raz kolejny wcielamy się w postać Kate Walker, która podejmuje się misji zawiezienia Hansa Voralberga (tego samego, którego szukała w pierwszej części gry) na mityczną wyspę Syberia. Dwójce bohaterów towarzyszy oczywiście Oskar, maszynista-robot znany również z poprzedniczki. Syberia II nie różni się zbytnio pod względem graficznym w stosunku do jedynki, wprowadzono kilka nowych elementów, ale najważniejsze klimat i wręcz epicko opowiedziana historia, pozostają niezmienne. Syberia 2 na pewno jest trochę trudniejsza, a niektóre zagadki wymagają sporo czasu na rozwiązanie. Gra wykorzystuje praktycznie wyłącznie myszkę i polega na klikaniu i rozwiązywaniu zagadek. Zarówno muzyka, jak i wstawki filmowe dodatkowo budują jej klimat. Syberia 2 działa z XP i Vista, a jej wymagania nie są zbyt wysokie i również posiadacze słabszych komputerów mogą w nią zagrać. Nie powinno tez być problemów z grą w Syberia 2 na Windows 7, dlatego nie ma się czego obawiać. Dystrybutorem gry w naszym kraju jest ponownie Cenega i gracze mają możliwość zagrać w Syberia 2 po polsku.  Co najważniejsze Syberia 2 pl to gra w pełnej polskiej wersji językowej, w której głosy postaci użyczały te same osoby co w pierwszej części gry.

Jeśli chcesz zagrać w Syberia 2 za darmo to ściągnij demo tej gry, które na pewno zachęci Cię do zakupu jej pełnej wersji. Pobierz Syberia 2 i zobacz jak prezentuje się godna następczyni Syberii i kolejny rozdział w serii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Syberia 2

dodał: ~lola12 , 30.06.2013

zajefajna

dodał: ~zuza16 , 16.05.2012

Jedna z najlepszych gier w historii ;)

dodał: ~;) ;P , 05.04.2012

Bardzo fajna gra :) POLECAM