Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sublustrum

Kategoria: Przygodowe
Producent: Phantomery Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 27.04.2009
Rozmiar: 281 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 489

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Sublustrum

  • Pentium 4 2 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza)
  • 1.5 GB HDD
Opis - Sublustrum

Pobierz darmowe demo gry przygodowej Sublustrum!

Sublustrum to pod względem trybu rozgrywki klasyczna gra przygodowa point-n-click. Wcielasz się w niej w pisarza wracającego do domu po długiej podróży. Z wojaży zwabił Cię do domu list od brata, profesora na uniwersytecie. Niestety, nie wiesz, czego chciał, bowiem po przybyciu na miejsce okazuje się, że zaginął. Wiadomo tylko, że pracował nad maszyną do oddzielania świadomości od ciała.

Pobierz darmowe demo gry Sublustrum i poczuj smak klimatycznej przygody. Gra stworzona jest na wzór starych filmów, a uczucie to potęguje fakt, że lokacje, w których się poruszamy, przypominają stylistyczne skrzyżowanie epoki wiktoriańskiej z dark future. Zagadki, jakie tu napotkasz, wymagają od Ciebie dobrego kojarzenia faktów. Zawsze gdy utkniesz, możesz poszukać podpowiedzi w odnajdywanych dokumentach czy też rozmawiać z napotkanymi bohaterami niezależnymi.

Bezpłatne demo gry przygodowej Sublustrum przedstawi Ci również próbkę niesamowitej, darkambientowej ścieżki dźwiękowej, która jest naprawdę mroczną stroną tej produkcji. Jeżeli grałeś w MYST i podobał Ci się, z pewnością wersja demonstracyjna gry Sublustrum przekona Cię do zakupu  jej pełnej wersji. Pobierz więc darmowe demo i wkrocz do świata tajemniczych eksperymentów, przedziwnych maszyn i zagadek. Czy odnajdziesz swego brata?Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Sublustrum