Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Stonewall Penitentiary

Kategoria: Przygodowe
Producent: Unimatrix Productions
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 25.03.2009
Rozmiar: 411 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 231

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Stonewall Penitentiary
Pobierz za darmo demo gry przygodowej Stonewall Penitentiary!

Gra Stonewall Penitentiary to mroczna gra przygodowa o dość niezwykłej fabule. Jej bohaterem jest William Thane. Pewnego wieczora kładzie się jak zwykle do łóżka we własnym domu, a po przebudzeniu się ze snu stwierdza, że lezy nagi, ze związanymi rękoma w pustej, więziennej celi. Nie ma pojęcia, skąd się w niej wziął, ani dlaczego. Co ciekawe, więzienie wygląda na opuszczone, słychać jednak jakieś hałasy, świadczące o obecności innych ludzi...

Pobierz za darmo demo gry przygodowej Stonewall Penitentiary i poczuj klimat tej niezwykłej przygody, w której wszystko jest jedną wielką niewiadomą. Przemierzaj mroczne, ponure korytarze budowli, rozmawiaj z innymi ludźmi - którzy nie wiedzą wiele więcej od Ciebie - i staraj się odkryć, kto czyha na zycie was wszystkich.

Darmowe demo gry przygodowej Stonewall Penitentiary ukaże Ci początek  dramatycznej walki o przetrwanie i pokaże, w jaki sposób sterujesz postacią. Jak we wszystkich grach tego typu znajdziesz wiele przedmiotow do zabrania i wykorzystania, a nadto notatki i zdjęcia, które mogą rzucić jakies światło na tą tajemniczą sprawę. Oprócz tego gra Stonenwall Penitentiary stawia przed Tobą zadania zręcznościowe, w których musisz wykazać się refleksem.

Autorem gry jest Christopher M. Brendzel, doskonale znany miłośnikom przygodówek z takich tytułów jak Lifestream czy też Shady Brook. W Stonewall Penitentiary stworzył fabułę godną mistrzów suspensu - Agaty Christie czy Alfreda Hitchkoka, jednak w przeciwnieństwie do książek czy filmów, tu sami kierujemy poczynaniami bohatera, a także mamy dwa odmienne zakończenia.

Pobierz darmowe demo gry przygodowej Stonewall Penitentiary, które ukaże Ci początek rozgrywki, pomyślanej na sześc-siedem godzin czasu rzeczywistego. Uwolnij Williama z więzów i pomóż młodej dziewczynie wydostać się z sąsiedniej celi. Wczuj się w atmosferę klaustrofobicznego zaszczucia i odnaleź innych uwięzionych nieszczęśników.

Premiera gry przygodowej Stonewall Penitentiary zapowiedziana była pierwotnie na luty bieżącego roku, została jednak przesunięta na drugą jego połowę. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Stonewall Penitentiary