Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Still Life 2

Kategoria: Przygodowe
Producent: Microids
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 27.04.2009
Rozmiar: 1,02 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1267

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Still Life 2

  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 4 GB HDD
Opis - Still Life 2

Pobierz darmowe demo gry przygodowej Still Life 2!

Gra przygodowa Still Life ukazała się w roku 2005 i szybko stała się hitem. Po czterech latach otrzymujemy jej kontynuację, a przedsmak zabawy daje nam bezpłatna wersja demonstracyjna, którą możesz pobrać już teraz.

W Still Life 2 ponownie wcielamy się w agentkę FBI, Victorię McPherson. Tym razem śledztwo toczy się w amerykańskim stanie Maine, gdzie została zamordowana pewna kobieta. jej ciało zostało dokładnie obmyte - co wskazuje na pewnego znanego policji oprawcę. Pobierz darmowe demo, aby poczuć przedsmak tego, co czeka Cię w pełnej wersji.

Still Life 2 to mroczna gra przygodowa, przeznaczona tylko i wyłącznie dla dorosłych graczy. Poruszana tu tematyka jest dość drastyczna, nadto klimat potęguje ponura oprawa audiowizualna. Podczas prowadzenia śledztwa otrzymujemy do wyboru dwie grywalne postacie: Victorię oraz dziennikarkę, która współpracuje z agentką. W wersji demonstracyjnej gry czeka Cię kilka z kilkudziesięciu zagadek do rozwiązania, poczujesz też niezwykły nastrój, kojarzący się z filmami typu Milczenie Owiec.

Jeżeli jesteś pełnoletni, pobierz darmowe demo i zobacz, jak tropi się psychopatycznych morderców.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Still Life 2