Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Simon the Sorcerer 5: Who'd Even Want Contact?

Kategoria: Przygodowe
Producent: Silver Style
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.04.2009
Rozmiar: 579.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 3051

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Simon the Sorcerer 5: Who'd Even Want Contact?

Core 2 Duo 2.5 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista
Opis - Simon the Sorcerer 5: Who'd Even Want Contact?
Simon the Sorcerer lub też Szymek Czarodziej to postać znana doskonale miłośnikom gier przygodowych. Od ponad dekady bawią nas przygody młodzieńca, który ma przykry zwyczaj wplątywania się w przeróżne kabały. Seria słynie z niekonwencjonalnych rozwiązań i przezabawnych dowcipów sytuacyjnych oraz postaci (jak np. sfeminizowany Czerwony Kapturek).

Pobierz darmowe demo najnowszych przygód Simona - Simon the Sorcerer 5: Who'd Even Want Contact?! Pozwoli Ci ono na przedsmak zabwy w pełnej wersji. Pod względem sterowania nic się w piątej części nie zmieniło - mamy nadal klasyczny point-n-click. Same jednak fabuła jest nieco inna niż dotąd - mianowicie Simon będzie ratować świat przed inwazją Obcych. W tym celu dokona podróży w czasie i przestrzeni, odiwedzając łącznie 24 lokacje. Nie będzie to łatwe, bowiem nasz bohater zapomniał... jak czarować. Pobierz darmowe demo tej zwariowanej gry przygodowej i po raz kolejny poprowadź nastoletniego czarodzieja. Jeśli znasz poprzednie odsłony serii, z pewnością rozpoznasz tu kilka znanych Ci postaci niezależnych, odkryjesz także mnóstwo nowych (np. kreta-szpiega). Nie trzeba oczywiście wspominać, że dialogi skrzą sie humorem, ale wypada zauwazyć, że mamy tu nieco więcej opcji rozmów niż dotąd - nasze wypowiedzi decydują o sposobie traktowania interlokutora. Simon the Sorcerer 5 to oczywiście mnóstwo zagadek, zadań logicznych i łamigłówek, czyli tego, co stanowi o istocie gier przygodowych. Jeżeli jestes poczatkujacym graczem, z pewnością dużą pomoc dla Ciebie stanowić będzie system wskazówek, dzięki któremu nie utkniesz na żadnym z etapów.

Pobierz demo gry Simon the Sorcerer 5: Who'd Even Want Contact?! i poczuj klimat zabawy najlepszej jakości. Gra rozpoczyna się w sylwestrowy wieczór, zaś skończy... czy w ogóle? Czeka Cię zwiedzanie lokacji min. na plażach karaibów, a nawet w zaświatach obcych ras!  Wszystko klasycznie wykonane w technice dwu i trzywymiarowej.
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Simon the Sorcerer 5: Who'd Even Want Contact?