Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Silent Hill 3

Kategoria: Przygodowe
Producent: Konami
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.01.2010
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 2401

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Silent Hill 3

Pentium III 1GHz, 256MB RAM, 4.7GB na HDD
Opis - Silent Hill 3
Silent Hill 3 pl to kolejna część survival horrorów firmy Konami z 2003 r. W pierwszych dwóch częściach trafialiśmy do okrytego ponurą tajemnicą miasteczka w USA, w którym kilka lat wcześniej spłonęło sześć domów, po czym zaczęło ono stopniowo pustoszeć. Dawniej odbywały się w Silent Hill sądy nad czarownicami. Od tego czasu pojawiają się tam mniej lub bardziej eteryczne potwory, z którymi przyjdzie na nieraz się spotkać. Klimat wszystkich gier z serii oparty jest na stopniowo budowanym strachu i niepokoju, ciągłej niepewności, w której wiele zostaje pozostawione wyobraźni gracza. Demo Silent Hill 3 do pobrania z naszej strony.

W Silent Hill 3 po polsku możesz wcielić się w 17-letnią Heather, a fabuła nawiązuje do pierwszej części SH. Posiadacze angielskiej wersji Silent Hill 3 mogą pobrać spolszczenie z sieci (jest ono dostępne w wielu serwisach o Silent Hill 3 za darmo – szukaj „Silent Hill 3 spolszczenie download”, czy „Silent Hill 3 free po polsku”). Grę zaczynasz uzbrojony/-a tylko w nóż, w parku, otoczony/-a przez potwory. Żeby wczuć się w klimat Silent Hill 3 ściągnij screeny z galerii albo zobacz gameplay na naszej stronie (możesz też znaleźć w sieci Silent Hill 3 trailer).
Gra ma już swoje lata, ale Silent Hill 3 na windows 7 działa bez problemu po zainstalowaniu aktualnych sterowników do karty graficznej. Zachęcamy do pobrania Silent Hill 3 demo przy użyciu linka pod tekstem. Jeśli spodoba Ci się Silent Hill 3 pobierz także pozostałe części serii. W samej Silent Hill 3 możemy wykorzystać kody po ukończeniu całej gry (szczegóły w „dodatkach”). Pamiętaj też, żeby do pełnej wersji Silent Hill 3 ściągnąć patch poprawiający kilka bugów pierwotnej wersji gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Silent Hill 3