Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sherlock Holmes vs Jack the Ripper

Kategoria: Przygodowe
Producent: Focus Home Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 24.05.2009
Rozmiar: 873 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 285

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Sherlock Holmes vs Jack the Ripper

Pobierz darmowe demo gry przygodowej Sherlock Holmes vs Jack the Ripper!

Sherlock Holmes vs Jack the Ripper to kolejna z odsłon serii przygód detektywa wszechczasów oraz jego przyjaciela, doktora Watsona. Tym razem jest to opowieść o poszukiwaniu legendarnego mordercy - Kuby Rozpruwacza, a zarazem najbardziej mroczna odsłona cyklu. Pobierz darmowe demo tej gry i podziwiaj zapierającą dech w piersiach grafikę, a także spróbuj rozwikłać klika spośród wielu występujących w pełnej wersji gry.

Sherlock Holmes vs Jack the Ripper to wciągająca gra, którą ogląda się jak dobry film. I co najważniejsze - jesteś tu głównym bohaterem, którego poczynania pchają fabułę do przodu. Patrzymy tu na świat zarówno z perspektywy pierwszej, jak też i trzeciej osoby. Polecamy wszystkim miłośnikom dobrych przygodówek!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Sherlock Holmes vs Jack the Ripper