Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Secret Files 3: The Archimedes Code

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Fusionsphere Systems
Data dodania: 13.01.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Secret Files 3: The Archimedes Code
Gry przygodowe mają w naszym kraju mnóstwo miłośników, toteż z pewnością z radością przyjmą oni wiadomość, że w 2011 roku ukaże się trzecia odsłona serii Secret Files, wydanej w Polsce jako tajne Akta. Poprzednie części – Tunguska oraz Puritas Cordis – spotkały się z bardzo pozytywnymi opiniami, zarówno graczy, jak i portali branżowych, a czy i ta część odniesie sukces?

W Secret Files 3: The Archimedes Code ponownie przyjdzie nam pokierować dwójką sympatycznych bohaterów – Nina oraz Maxem. Ich śledztwo związane będzie z pewną tajną organizacją, której knowania trzeba będzie rozpracować i oczywiście przeszkodzić. Pod względem mechaniki nie zmieni się nic – nadal będzie to point and click, w którym poruszamy się trójwymiarowymi postaciami na prerenderowanych tłach, zbieramy przedmioty i używamy ich, a także czytamy dokumenty, zapiski, notatki. Raczej nie ma się co spodziewać, że Secret Files 3: The Archimedes Code wniesie coś nowego do gatunku, jednak z drugiej strony będzie tu wszystko, co gracze lubią.

Jednym z największych atutów serii jest jej fabuła. Nie inaczej będzie w zaplanowanym wyłącznie na PC Secret Files 3: The Archimedes Code. Czekają nas tu do rozwikłania zagadki związane z matematyką, w tym liczbą Pi. Gameplay tej gry z pewnością skłoni do mocnego wysilania szarych komórek.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Secret Files 3: The Archimedes Code