Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Secret Files 2: Puritas Cordis

Kategoria: Przygodowe
Producent: Fusionsphere Systems
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 26.04.2009
Rozmiar: 944 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 398

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Secret Files 2: Puritas Cordis

  • Pentium III 1 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 64 MB (GeForce 3 Ti200 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
Opis - Secret Files 2: Puritas Cordis

Pobierz darmowe demo gry przygodowej Secret Files 2: Puritas Cordis!

Secret Files 2: Puritas Cordis to kontynuacja cieszącej się uznaniem gry przygodowej Secret Files: Tunguska. Pobierz bezpłatne demo i zobacz, czym tym razem zaskoczą nas deweloperzy ze studia Fusionsphere Systems.

Darmowe demo ukaże Ci początek niezwykłej historii - chodzi tu bowiem o poszukiwanie informacji o tajemniczym bractwie Puritas Cordis, które sprawuje tajemną władzę  nad światem. To właśnie oni odpowiedzialni są za klęski głodu, tsunami, trzęsienia ziemi i inne katastrofy, które wyglądają na naturalne. W darmowym demie wcielasz się w rolę Niny Kalenkov - którą mieliśmy już poznać okazję w pierwszej odsłonie serii. Masz tu cały pierwszy rozdział tej niezwykłej historii, który pozwoli poczuć Ci klimat pełnej wersji.

Pobierz darmowe demo gry Secret Files 2: Puritas Cordis i podziwiaj wspaniłą oprawę audiowizualną. Z pewnością wersja demonstracyjna zainteresuje Cię na tyle, że zdecydujesz się zakupić pełną wersję.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Secret Files 2: Puritas Cordis