Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Runaway: Przewrotny Los

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Pendulo Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 13.09.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Runaway: Przewrotny Los

Procesor: 1.7 GHz

RAM: 512 MB

Karta grafiki wyposażona w 256 MB pamięci

8 GB miejsca na dysku

Opis - Runaway: Przewrotny Los

Runaway: Przewrotny Los stanowi ostatnią część, lubianego przez graczy cyklu gier, przedstawiających zabawne przygody Giny i Briana. Fabuła nadal związana jest, z bohaterami znanymi z poprzednich części. Jednocześnie została ona skonstruowana w taki sposób, że nawet nowi fani serii nie będą się czuli zagubieni.

Pewnym zaskoczeniem z pewnością będzie fakt, że opowiedziana w grze historia, nie jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń znanych z poprzedniej części. Odpowiada ona jednak na wiele pytań, które gracze mogli sobie zadawać, po przejściu dwóch poprzednich części, więc dotychczasowi fani powinni czuć się usatysfakcjonowani.

Rozgrywka jest typowa dla serii Runaway, nadal rozwiązujemy wiele, zwykle dość zwariowanych zagadek. Często wykorzystujemy w tym celu, znajdowane w czasie rozgrywki przedmioty. Do Runaway: Przewrotny Los wprowadzono też kilka drobnych nowości, które mogą się spodobać wielu graczom. Wśród nich warto wyróżnić specjalny system podpowiedzi, który jest bardzo pomocny, w niektórych momentach gry. Przebudowany został też ekran ekwipunku naszych bohaterów. Teraz każdy znajdujący się w nim przedmiot, możemy dokładnie obejrzeć ze wszystkich stron. Jedną z bardziej zauważalnych zmian w grze Runaway: Przewrotny Los, jest znacznie poprawiona oprawa graficzna. Dodatkowo, animacje postaci są bardziej naturalne. Odpowiada za to nowy silnik graficzny, na którego wykorzystanie zdecydowali się twórcy. Było to słuszne posunięcie. Gra nadal zachowuje swój klimat a przy okazji prezentuje się znacznie lepiej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Runaway: Przewrotny Los

dodał: ~yes , 29.06.2016

super\n\n

dodał: ~yes , 29.06.2016

super gra