Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Return to Mysterious Island 2

Kategoria: Przygodowe
Producent: Kheops Studio
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 16.09.2009
Rozmiar: 562.92 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 795

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Return to Mysterious Island 2

  • Pentium 4 1.5 GHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza),
  • Windows 2000/XP
Opis - Return to Mysterious Island 2
Gra przygodowa Return to Mysterious Island 2 to bezpośrednia kontynuacja Return to Mysterious Island (demo dostępne na naszych stronach!). W dalszym ciągu mamy tu do prowadzenia Minę – dziewczynę, która odkryła łódź kapitana Nemo – jednak prześladuje ją pech. Helikopter ewakuacyjny rozbił się, zaś wyspę zaczęła pustoszyć dziwna epidemia. Pobierz za darmo Return to Mysterious Island 2 w wersji demo, aby zobaczyć wstęp do tej niezwykłej historii.

Oczywiście download Return to Mysterious Island 2 w wersji demonstracyjnej jest całkowicie darmowy. Pozwoli Ci on na poznanie mechaniki gry oraz zobaczenie jej oprawy audiowizualnej. Mały zaskoczeniem będzie fakt, że oprócz Miny przypada nam w udziale sterowanie krokami Jepa – małej małpki. Jak się nie trudno domyślić, umiejętności obojga bohaterów będą potrzebne do zapewnienia ochrony zagrożonej wyspie. Będziesz mógł przetestować ich zdolności w wersji demonstracyjnej, uprzedzamy jednak, że nie wyszła Return to Mysterious Island 2 po polsku, więc przyda Ci się znajomość angielskiego do zabawy.

Oczywiście nie istnieją kody Return to Mysterious Island 2. Twój sukces zależy od twoich własnych zdolności myślenia i kojarzenia faktów, tak więc musisz zwracać baczną uwagę na każdy szczegół. I to jest właśnie to, co każdy miłośnik przygodówek lubi najbardziej. Return to Mysterious Island 2 zebrało dość pozytywne oceny, a demo da CI przedsmak pełnej zabawy. Ściągnij je więc i zobacz, czy zgodzisz się z wysokimi ocenami tego tytułu.

Niestety, nie zanosi się również na szybkie wydanie wersji Return to Mysterious Island 2 pl, więc jeśli nabędziesz oryginalną wersję i chcesz w nią zagrać bez znajomości języka, musisz zaczekać na spolszczenie Return to Mysterious Island 2 albo tez na wydanie Return to Mysterious Island 2 pl. Póki co na stronie producenta masz do pobrania materiały Return to Mysterious Island 2 – tapety, obrazki z gry, znajdziesz tam również oficjalny trailer Return to Mysterious Island 2. Jeśli chcesz, ściągnij materiały Return to Mysterious Island 2 za free. Nie ukazał się żaden patch Return to Mysterious Island 2, co oznacza, że finalny produkt jest bez zarzutów pod względem technicznym.

Dodamy jeszcze, że gra wyszła w 2009 roku i powinna działać płynnie na najnowszych systemach operacyjnych, pograsz więc w Return to Mysterious Island 2 na Windows 7 oraz Vista i XP. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Return to Mysterious Island 2