Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Return to Mysterious Island

Kategoria: Przygodowe
Producent: Kheops Studio
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 16.09.2009
Rozmiar: 213.71 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 495

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Return to Mysterious Island

  • Pentium III 800MHz,
  • 128MB RAM,
  • karta grafiki 32MB,
  • 1.5 GB HDD
Opis - Return to Mysterious Island
Gra przygodowa Return to Mysterious Island powstała z inspiracji powieścią Juliusza Verne’a “Tajemnicza wyspa”. Za je przygotowanie odpowiada znane doskonale miłośnikom przygodówek Kheops Studio. Sterujemy tu Miną, młodą kobietą, która wybrała się w rejs dookoła świata, jednak sztorm rzucił ją na tajemnicza, tropikalną wyspę. Choć jest ona niezamieszkana, to jednak znajduje się tu wiele tajemniczych budowli i mechanizmów. Jesteś ciekaw jakich? Mamy dla Ciebie  demo Return to Mysterious Island do pobrania.

Download Return to Mysterious Island jest w pełni darmowy, a pozwoli Ci na przekonanie się, jakie sekrety skrywa wyspa wśród bezmiarów mórz. Zdradzimy, że napotkasz tu między innymi… łódź podwodna kapitana Nemo, a także wiele innych, równie zaskakujących rzeczy. Pobierz Return to Mysterious Island w wersji demonstarcyjnej, aby przekonać się, co jeszcze Cię czeka. Oczywiście wersja ta pozwala Ci tylko na poznanie małego wycinka całości, ale da Ci dobre wyobrażenie o pełnej wersji gry. Jeśli więc zastanawiasz się, czy ją nabyć, ściągnij Return to Mysterious Island demo i przekonaj się, jak spodoba Ci się zabawa.

Wydano Return to Mysterious Island po polsku, dlatego też po nabyciu pełnej wersji gry nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Return to Mysterious Island. Wersja demo nie jest wykonana z wersji Return to Mysterious Island pl, więc przyda Ci się znajomość angielskiego do zabawy oferowanej przez tą wersję. Na stronie producenta możesz znaleźć trailer Return to Mysterious Island, który ukaże Ci grę a akcji. Jak widać na nim, to klasyczny point’n’click o dość ciekawym klimacie, który może kojarzyć się nawet z legendarnym MYST.

Na stronie producenta możesz pobrać materiały do Return to Mysterious Island za darmo – tapety, screenshoty, koncept arty i inne. Oczywiście te dodatki do Return to Mysterious Island są za free. Jak to w grach przygodowych bywa, nie istnieją żadne kody Return to Mysterious Island – wszystko zależy tu od Twojej zdolności logicznego myślenia. Nie ukazał się również żaden patch Return to Mysterious Island, co oznacza, że finalna wersja gry nie ma żadnych wad.

Możesz bawić się w przyody na tajemniczej wyspie na najnowszych systemach operacyjnych, czyli pograsz w Return to Mysterious Island na Windows 7, Vista i XP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Return to Mysterious Island