Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rayman 2

Kategoria: Przygodowe
Producent: Ubisoft Entertainment
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.06.2011
Rozmiar: 19.91 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 17947

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Rayman 2
Rayman 2: Wielka Ucieczka to kontynuacja znanej gry platformowej Rayman, wykonana w przeciwieństwie do swojego poprzednika, w grafice trójwymiarowej.

Jeśli chodzi o fabułę, którą proponują nam twórcy tej gry, wygląda ona następująco: świat Rainmana został zaatakowany przez Robo-Piratów dowodzonych przez demonicznego Admirała Brzytwobrodego. Brzytwobrodatemu udało się uwięzić wielu mieszkańców spokojnej dotychczas krainy. Bohaterski Rayman decyduje się podjąć samotną próbę ocalenia przyjaciół i przywrócenia krainie jej spokoju. Dokonanie tego nie jest jednak czymś prostym. Wysyłani przez Brzytwobrodatego robo-piraci potrafią być wytrzymali, szybcy i dobrze strzelający, a dodatkowe utrudnienia spotkają Raymana w przypadku natknięcia na przykład na kurczaki zombie.

Jednym z środków do osiągnięcia przez Raymana jego szczytnego celu jest zbieranie lumsów. Lumsów jest w grze kilka rodzajów (między innymi żółty, niebieski i czerwony) a ich kolekcjonowanie skutkuje na przykład uzupełnianie energii bohatera albo jego wiedzy. O złożoności tej pozornie prostej gry świadczy między innymi liczba poziomów, które posiada. Początek gry ma miejsce na statku więziennym, ale później musimy przebrnąć przez czarodziejską polanę, moczary przebudzenia, jaskinię, bagna, świątynie, cierniowe wzgórza, grobowce starożytnych i wiele, wiele innych etapów.

Polecamy tę grę wszystkim miłośnikom przygód!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Rayman 2

dodał: ~smoczy , 03.04.2015

gra nawet fajna kolory mogły by być żywsze

dodał: Towait15 , 02.09.2012

ale fajnie rayman 2 uwielbiam te gry odrazu pobieram

dodał: ~molot , 14.01.2012

naciśnij pobierz teraz

dodał: ~Zdenerwowana! , 12.01.2012

Kurde!Gdzie nacisnąć,aby pobrać?!