Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Penumbra: Overture

Kategoria: Przygodowe
Producent: Frictional Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 24.02.2010
Rozmiar: 117 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 923

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Penumbra: Overture

Pentium III 1 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 32 MB (GeForce 3 Ti200 lub lepsza)
Opis - Penumbra: Overture
Penumbra: Przebudzenie to tyuł, na który powinni zwrócić szczególną uwagę miłośnicy horrorów. W tej widzianej z perspektywy pierwszej osoby grze trafimy na pustkowia Grenlandii, gdzie próbujemy rozwikłać zagadkę opuszczonego kompleksu naukowego. Wydane wyłącznie na PC Penumbra: Overture to pierwszy epizod trylogii, która dostała świetne oceny w prasie branżowej i zyskała uznanie graczy.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak prezentuje się ten tytuł w akcji, mamy dla Ciebie demo Penumbra: Overture. Pokaże Ci ono mechanikę gry – ta zaś przypomina grę akcji niż klasyczne przygodówki, a co ciekawe – ruszając myszką sterujesz tu przedmiotami zgodnie z rzeczywistą fizyką. Download demka Penumbra: Overture jest całkowicie darmowy, a zapozna Cię z klimatem gry oraz jego mroczna oprawą audiowizualną. Gameplay Penumbra: Overture pomyślany jest tak, by trzymał Cię w napięciu od pierwszej do ostatniej chwili.

Pokazuje to zresztą trailer Penumbra: Overture oraz filmik z zabawy dostępny na naszych stronach. Obejrzyj te materiały wideo z Penumbra: Overture za darmo – z pewnością przekonają Cię, że warto zapoznać się z demem.

Warto zauważyć, że gra jest dostępna nie tylko pod Windows. Możesz zagrać także w Penumbra: Overture na Linux, istnieje także wersja gry Penumbra: Overture na Mac.  We wszystkich przypadkach możesz ściągnąć wersję demonstracyjną Penumbra: Overture za free.

W naszym kraju wydano Penumbra: Overture po polsku. Jeśli zdecydujesz się na zakup tej gry, pobierz łatkę Penumbra: Overture, która dostępna jest na naszych stronach. Ten patch Penumbra: Overture usprawnia grę – jego szerszy opis znajduje się na osobnej stronie naszego portalu. Uprzedzamy jednak, że wersja demo nie jest wykonana z Penumbra: Overture pl!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Penumbra: Overture