Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Penumbra: Black Plague

Kategoria: Przygodowe
Producent: Frictional Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 24.02.2010
Rozmiar: 133 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 933

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Penumbra: Black Plague

Pentium III 1 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 32 MB (GeForce 3 Ti200 lub lepsza)
Opis - Penumbra: Black Plague
Penumbra: Czarna Plaga to kontynuacja świetnej, przygodowej gry akcji, opowiadająca dalsze losy Philipa eksplorującego bazę naukową na Grenlandii. Jeśli jesteś ciekaw, jak to wygląda, mamy dla Ciebie demo Penumbra: Black Plague. Wersja demonstracyjna gry ukaże Ci gameplay Penumbra: Black Plague i pozwoli zapoznać się z mechaniką zabawy.

Mamy tu ten sam klimat co i w poprzedniej odsłonie. Jeśli znasz Overture, download Penumbra: Black Plague pozwoli Ci to stwierdzić osobiście. Wydano Penumbra: Black Plague tylko na PC – nie ma konwersji na konsole.  Nim ściagniesz demo, być może zainteresuje Cię zobaczenie gry w akcji. Mamy na naszych stronach trailer Penumbra: Black Plague oraz filmik z gry. Jak zobaczysz na tych materiałach wideo, gameplay Penumbra: Black Plague jest taki sam, jak i w poprzedniej części.

Ściągnij więc za darmo Penumbra: Black Plague w wersji demonstracyjnej i daj się porwać mrocznemu klimatowi. Co prawda wyszło Penumbra: Black Plague po polsku, jednak musimy uprzedzić, że demo jest anglojęzyczne. Jeśli Ci się spodoba, możesz nabyć Penumbra: Black Plague pl. Nic nie wiadomo o tym, by wyszło spolszczenie Penumbra: Black Plague.

Nie musisz grać w ten tytuł na Windows. Jest wersja Penumbra: Black Plague na Linux, a także wydano Penumbra: Black Plague na Mac. Oczywiście są wersje demonstracyjne Penumbra: Black Plague za free na te systemy operacyjne. Jeśli zaś będziesz już mieć tą grę, mamy dla Ciebie oficjalny patch Penumbra: Black Plague. Pobierz łatką Penumbra: Black Plague za darmo z naszych stron! Jej dokładniejszy opis znajduje się na osobnej stronie naszego portalu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Penumbra: Black Plague