Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Penny Dreadfuls Sweeney Todd

Kategoria: Przygodowe
Producent: Big Fish Games
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.07.2011
Rozmiar: 132.06 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 166

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.
Opis - Penny Dreadfuls Sweeney Todd
Dzięki grze Penny Dreadfuls Sweeney Todd mamy możliwość poczucia klimatu XIX wieku w najlepszym wydaniu.
Fabuła tej darmowej, a jednocześnie naprawdę dopracowanej i niezwykle interesującej pozycji, rysuje się następująco: Sweeney Todd, niesłusznie skazana za zbrodnię, powraca na wyspę synów Albionu, aby dokonać zemsty. Celem gracza nie jest- jak może się wydawać- realizowanie zbrodniczych zamiarów Sweeney, ale odwrotnie- zapobiegnięcie kolejnym okrucieństwom. Przychodzi nam więc odnajdywać dowody oraz wskazówki, rozwiązując od dawna skrywaną tajemnicę.
Co ciekawe, Sweeney Todd to jedna z ciekawszych postaci fikcyjnych w historii brytyjskiej beletrystyki i nie tylko. Na przestrzeni już ponad siedmiu dekad powstały o nim filmy z udziałem Toda Slaughtera, Ray Winstone'a czy Johnny Deppa.
Teraz doczekaliśmy się gry, która w świat komputerowej rozrywki przenosi historię od ponad dwustu lat emocjonującą nie tylko Brytyjczyków. Jak widać na dołączonych screenshotach, grafika gry jest bardzo ciekawa i dopracowana. Jest- obok fabuły i grywalności- kolejną zaletą tej ciekawej gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Penny Dreadfuls Sweeney Todd