Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Opowieści z Narnii

Kategoria: Przygodowe
Producent: Disney Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 14.06.2011
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1120

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Opowieści z Narnii
Gracze, którzy za pośrednictwem oferowanej przez nas gry postanowią przenieść się do świata Narnii, krainy skutej wiecznym lodem przez złą czarownicę, mają szansę przeżyć świetną przygodę, nawet jeśli nie czytali książki autorstwa C.S. Lewisa ani nie widzieli filmu na jego podstawie.

Aby zakończyć lodową niewolę i uwolnić szczęśliwych do momentu pojawienia się czarownicy mieszkańców krainy, jedyny prawdziwy jej władca- lew Aslan- powołuje się na starożytną przepowiednię. W związku z nią przeznaczeniem czworga rodzeństwa- Petera, Susan, Edmunda oraz Lucy Pevensie będzie pokonanie czarownicy i ocalenie Narnii. Mają szansę osiągnięcia tego dzięki swoim niespotykanym umiejętnościom. Ci młodzi bohaterowie staną do walki z oddziałami zła na czele armii walczących o swoją przyszłość prawowitych mieszkańców krainy, takich jak: centaury, minotaury, cyklopy, wilki i wiele, wiele innych. Czy im się uda? W grze zależy to tylko od gracza.

Pozycja łączy w sobie elementy gry przygodowej or gry akcji. Grafika gry nie pozostawiała w 2005 roku argumentów nawet wyjątkowym malkontentom- została wykonana bardzo sumiennie przez specjalistów firmy Weta Workshop- jednak dzisiaj, kiedy techniki graficzne są już bardziej zaawansowane, można znaleźć kilka szczegółów do których można się przyczepić. Jej pracownicy brali wcześniej udział przy tworzeniu między innymi: Van Helsinga, Ja, Robot, czy Władca Pierścieni: Powrót Króla.

Oprócz elementów przygotowych, Opowieści z Narnii oferuje ciekawe łamigłówki, których rozwiązywanie wymaga skupienia i sprawności umysłu. Do pobrania oferujemy wersję demo gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Opowieści z Narnii

dodał: ~kaja , 25.02.2014

super stronka\\n

dodał: sylwia_dziubla22 , 21.02.2012

Właśnie mi się pobiera ( dość długo) ciekawe czy zadziała...nie mogę się doczekać x_x